Wpis z mikrobloga

Eeeeh. Zielonki dobra rada. Mnie nie zaufacie, więc sami morzecie się przekonać.
Weźcie sobie te tagi #kryptowaluty #bitcoin i przejedźcie sobie ostatnie pół roku wstecz.
Takich jak wy tu były setki. Niektórzy najaktywniejsi na tagach po miesiącu znikali, inni nawet pisali że się wyzerowali itd.
Nie męczcie nas swoimi "przemyśleniami" które nie są niczym nadzwyczajnym a każdy gimb miał takie same i były wałkowane wielokrotnie. Poważnie, na tych tagach praktycznie nikt nie przetrwał. Nikt nie słuchał, każdy wiedział lepiej. W końcu zapłacili za to swoimi portfelami. Z wami nie będzie inaczej.
Z osób które tu dołączyły pół roku temu jest nadal może kilka.
Uczcie się na błędach innych. Nie macie wiedzy ani doświadczenia, za to macie ogromne EGO i zero pokory.
To dobra rada. Dajcie sobie spokój z tematem...
cyberpunkbtc - Eeeeh. Zielonki dobra rada. Mnie nie zaufacie, więc sami morzecie się ...
  • 72
To jest proces nauki i każdy musi przez to przejść. Nie wiem jak Ty ale ja przechodziłem te wszystkie stadia i to sporo mnie nauczyło.


@pawlo74: Oczywiście tylko jest małą różnica. Ktoś kto zainteresował się tematem kiedyś, jak my rozumiał o co w tym chodzi. Dostrzegł potencjał. Ci którzy obecnie dołączają kilka lat temu olali krypto, dziś wbili w temat bo chcieli się nachapać, nadal nie rozumiejąc sedna. Taka jest różnica.
@pawlo74: Popatrz ilu aktywnych shiciarzy pisało tu swoje pożegnalne posty że uciekają z krypto. Wyciągnęli wnioski? Pozostali kupując BTC? Praktycznie nikt. Śmieszne bo pisali to o co ich podejrzewałem. "myślałem że dzięki krypto będę bogaty bo na btc już się nie dorobię"
@wooojtassss: Nie jest mój, ale co chwilę z tymi samymi teoriami wyskakują które były wałkowane setki razy. Gimbus bez żadnej wiedzy może wbić i się edukować, ale ameby myślące że pozjadały wszystkie rozumy a są nowi w temacie to rak i ich majaczenie nic nie wnosi.