Wpis z mikrobloga

Uwaga, długie!

Dobra, nadszedł na to czas xD
Zaczne od tego, że pewnie zauważyliście ostatnio wielki spadek mojej aktywności na mirko.
Miałem po prostu dużo nauki. Może od początku...
Na mirko jestem od ponad 3 lat a zacząłem się udzielać o wiele częściej około 4 miesiące temu i nie stało się to bez przyczyny. Sporo informacji, które wam o sobie podawałem były fałszywe. Tak naprawdę jestem, albo raczej byłem (bo dzisiaj miałem obronę) studentem socjologii. Przed wyborem tematu pracy licencjackiej wpadłem na pomysł, aby powiązać go z czymś, co nie będzie mnie nudziło i przy czym przy okazji będę się dobrze bawił (mirko xD). Dokładnego tematu pracy nie podam, ale chodziło mi w niej o to, żeby zbadać wpływ nadmiernej ilości błędów ortograficznych na odbiór przekazu w internecie. No i to mniej więcej tyle xD. Chiałoby się napisać, że phaxi to swoisty "soszjal eksperyment". Pewnie ktoś będzie ciekawy, jak poszło pisanie pracy i obrona. To jest najlepsza część xD. Moje wpisy na mirko wywołały taki ogrom tak różnych reakcji, że praca wyszła świetnie a mój promotor jest z niej tak zadowolony, że zaproponował mi współpracę w jego pracy naukowej i zachęca mnie do zrobienia magisterki a później nawet doktoratu pod jego okiem xD.

Pomimo tego, że praca już zakończona, na mirko oczywiście dalej będę wchodził, pozdrawiam wszystkich ludzi, których tak denerwowały moje wpisy (polecam wyjąć coś z czegoś) a wszystkich dobrych ludzi z mirco naprawdę kc (kicie też, hehe).

Miłej nocnej.
Pobierz phaxi - Uwaga, długie!


Dobra, nadszedł na to czas xD
Zaczne od tego, że pewnie ...
źródło: comment_ImfHc52T8YJ7XLrQCjIVa8SsipJQMOy1.jpg
  • 24