Wpis z mikrobloga

Kotki od znalezienia spędziły już u mnie prawie dwa tygodnie, co się zmieniało w tym czasie? 

Były u weterynarza na odrobaczeniu, zostało zakupione specjalnie mleczko dla małych kotów i dodatkowo rodzice kupili im leżak. Jak na razie maluchy są bardzo energiczne i wszędzie najlepiej by wchodziły, tylko jeden z nich się wczoraj rozchorował, nie chce jeść i wymiotuje.
Byłem dziś z nim u weterynarza, dostał zastrzyk i za dwa dni mam jechać na kontrolę.
Postanowiłem, że jeden z kotków zostanie jest taki słodki i śliczny, iż musi zostać.()

Wołam pierwszy raz, więc może coś nie wyjść.

#koty #kot #kitku #zwierzaczki #malekotki #pokazkota #zwierzeta
Pobierz Chicoxxx66 - Kotki od znalezienia spędziły już u mnie prawie dwa tygodnie, co się zmi...
źródło: comment_Aq8RV0YZrkiLy2DbF9iVPlSLXlq7SJY7.jpg
  • 73
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (810)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @a231 @lubie-sernik @strumienzgor @bulkazbetonem @ahoi @Rave77 @viljuska @UHUstic @rychu4pl @JakTamCoTam @cl_master @ojacie169 @NoLife_ @Zjerzy @arkwyl @MMARS @catsky @dzareq @cinkowsky @KapitanWarzywo @dzoli @Ghetto @Nort @NiewyspanaSowa @PanKracy582 @XsomX @PiSbolszewia @Arathron @Zintel @Irae @Veyn @kissmybattery @