Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #rzeczoznawca

Mireczki drogie. Mam sporo wolnego czasu po pracy, którą często wcześnie kończę... Mam trochę pieniędzy do wykorzystania na podlodówkę (projektowy bon). Od jakiego czasu marzy mi się Wycena Nieruchomości oraz oczywiście egzamin na rzeczoznawcę majątkowego. Pytania mam podstawowe:

1. Gdzie w Warszawie? Biorę pod uwagę Politechniką Warszawską (taniej) lub SGH. Mam pewien sentyment do PW, więc skłaniam się ku pierwszej możliwości. Może ktoś ma doświadczenie i wie, gdzie dobrze nauczą?
2. Czy to jeszcze zawód, gdzie można się na rynku trochę po przepychać i gdzieś swoje miejsce znaleźć?
3. Czy można robić to trochę dorywczo? Na zasadzie tworzyć operaty po godzinach mając przy tym stałą pracę? Czy trzeba się temu poświęcić całkowicie?
4. Czy te obowiązkowe, płatne praktyki można odbywać w jakich sposób łącząc to z pracą zawodową?

Wołam @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol bo widziałem, że ma coś wspólnego z tematem.
  • 8
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: pracuję w budżetówce, więc powiedzmy że nawet mi się nudzi często... A lubię dłubać takie rzeczy wieczorami więc ten biznes mi się podoba. No to już odpowiedziałeś praktycznie na wszyskie moje pytania. Czy ten egzamin jest aż tak trudny? Z czego wynika taka zdawalność?
  • Odpowiedz