Wpis z mikrobloga

#anime #mangowpis #manga #onepiece

Właśnie skończyłem ostatni zaległy odcink One Piece, i po jakiechś 8 miesiącach jestem na bieżąco, co jest #!$%@? bo trzeba czekać na jeden krótki epizod cały tydzień :/ Tak czy inaczej chyba moje ulubione anime, nie uważam je za najlepsze, ma sporo wad, ale kocham je najbardziej dlatego, że w żadnym innym tak bardzo nie zżyłem się z bohaterami i całym światem przedstawionym, może to kwestia jego długości, może tego, że ten klimat bardzo do mnie przemawia, nie wiem. Oby trawło jak najdłużej (ʘʘ)
Pobierz acomjetu - #anime #mangowpis #manga #onepiece 

Właśnie skończyłem ostatni zaległy od...
źródło: comment_cXWDOyYQTtRLzJuvYI48m3S08TZABQv9.jpg
  • 14
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: został pretendentem do tego tytułu, racja, ale to i tak duże osiągnięcie. Ma już swoją flotę, więc wiele krajów, które odwiedzili będą szukały jego protekcji + ogromna nagroda za głowę. To tylko kwestia czasu :p
A z fabułą mam takie wrażenie, bo nie dość, że poodsłaniały się karty na wielu płaszczyznach to jesteśmy coraz bliżej rozwiązania zagadki. No i w końcu wielkie ryby OP zaczynają działać.
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: jest tak nazwana, bo sami się powołali, ale nie zmienia to faktu, że działają w imieniu Luffy'ego i będą dbać o jego interesy, np. bronić wysp, na których są przyjaciele Słomianych. Każdy na świecie pozna ich jako jego podkomendnych czy tego chce czy nie ^^ jeśli ma stać się Imperatorem, a później Królem Piratów, potrzebuje ludzi. Czy będzie to flota czy przyjaciele, inni muszą użyczyć mu siły.
I 'grubymi rybami'
@Ineedtochillout nie wiem.. Nie oglądałem ale nie czytałem postaci.. Ale ten typ na reverie. Ten zamrożony.. To o kim mówił doflamingo.. Boje się, że coś głupiego będzie.

BTW, tak czytam mangę i widać dziury w Niej, doflamingo nie zna haki, nie atakuje nim crocodile, albo nie uzywa pełni siły, i niby tak samo mihawk, z Luffym jego ataki go rania, ale atak na buggiego nie dziala. I jakoś takie smieszne. Polecam przeczytać
@acomjetu: anime zaczęło psuć się podczas Enies Lobby (zrezygnowanie z endingów, cięcia kosztów, przeciąganie, słaba animacja) , a po time skip'ie zarówno manga, jak i anime to totalny fan serwis. Tęsknię za starym klimatem np. East Blue.

Wystarczy przypomnieć sobie stare openingi, gdzie jest całkowicie tradycyjnie animowana sekwencja ruchu kamery po statku. Teraz czegoś takiego nie uświadczymy.
hetman-kozacki - @acomjetu: anime zaczęło psuć się podczas Enies Lobby (zrezygnowanie...