Wpis z mikrobloga

@Zimowy_Pingwin: wlasnie gadałem z babką z play, dowiedziałem sie ze nie ma możliwości posiadania u nich internetu bez ograniczeń z pełna prędkością, każda oferta ma w sobie spowolnienie do 1/mb
@Undying: a myslałem, że mnie nieźle ruchaja w Play ja płace 90zł za iPhone SE 128GB + 55zł nolimit z 10GB na LTE i tym lejkiem jaku Ciebie. Srajfona wziałem za 1zł dlatego tyle płace albo patrzac z Twojej perspektywy tylko tyle
@Undying: lepiej na sobie przetestuj rożne internety od różnych operatorów do duże znaczenie ma rozmieszczenie masztów w terenie i ich obciążenie, niemoźna uniwersalnie powiedzieć, że ten jest cacy ten jest be. Jak zostajesz przy srajfonie to zainwerstuj w router LTE i jak Twoje potrzeby są duże to egzotyczny LajtMobile na Plusie oferuje 100GB za 35zł i umowa na czas nieokreślony
@Undying: kup karty prepaid od operatorów plus, tmobile oraz orange i zobacz jakie prędkości osiąga każdy z nich wieczorem, przykładowo między 19:00-21:00 i zobacz, który ma lepsze prędkości, inaczej nie sprawdzisz, który ma lepszy zasięg. Wtedy masz pewność, że nie #!$%@? się na kolejne 2 lata z marnie działającym internetem.
@Undying: Zachęcam do skorzystania z usługi internetowej w sieci Plus. Istnieje możliwość wykupienia abonamentu za 40 złotych, w którym można korzystać z LTE bez końca. Przez 15 dni testu opłata wynosi 9 złotych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: http://www.plus.pl/testuj-lte Jeżeli chciałbyś, aby konsultant skontaktował się z Tobą w celu zaproponowania oferty zgodnej z Twoimi oczekiwaniami, proszę o kontakt mailowy na adres: specjalista_plus@plus.pl Wpisz w nim: imię i nazwisko oraz
@ZmutowanaFrytkownica: okej a jakieś słowo o warunkach umowy? nie chce płacić po 150 zł za jakieś marne 10gb na miesiac, najchętniej to bym łyknął ofertę ze internet bez ograniczeń i limitów lecz play takiej oferty nie ma