Wpis z mikrobloga

Chociaż pamiętam przebitki meczów nawet z Korei i Japonii, to dopiero te 3 ostatnie mundiale (RPA, Brazylia i Rosja), są w 100% świadomymi, gdzie oglądam każdy mecz.

Muszę wam powiedzieć Mirki, że to jest chyba najlepszy munidal ze wszystkich, ponieważ;

- są spoko godziny spotkań. Wiadomo, kwestia indywidualna, ale dla mnie, mecze o 16 czy 20 to idealna pora, bo mogę sobie wyjść wieczorkiem do jakiegoś ogródka piwnego i obejrzeć meczyk
- nie było ANI JEDNEGO meczu, z wynikiem 0:0. Jako że już jest faza pucharowa, to albo będzie gol w dogrywce, albo karne
- masa ładnych goli. Zwykle to była 1-2 bramki na cały mundial, a tutaj już jest ich kilka.
- są niespodzianki. Forsowani faworyci jak; Niemcy, Hiszpania, Polska, Portugalia czy Argentyna odpadli.
- po tiki tace mamy kolejny przełom w piłce, czyli niski pressing i fajnie, że autorem tej taktyki jest Polak.

Ogólnie bardzo szybko mi minęły ostatnie tygodnie, z meczyków jestem bardzo zadowolony i do niczego nie mogę się #!$%@?ć. Szkoda tylko, że już zostało tylko 8 meczów, a potem MŚ czeka równia pochyła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pilkanozna #mundial #gownowpis #mecz
  • 11
@bezbekpol: Ja pamietam 1990 nieswiadomie, a od 1994 juz swiadomie mundiale (praktycznie oprocz Korei bo bylem w wojsku, ale to nawet dobrze bo to najwieksza chala byla). Dla mnie kazdy mundial ma swoja specyfike i urok. Mysle, ze 2006 najlepszy aczkolwiek nie z jakas szczegolna przewaga nad reszta.
@Chris_in_flames: Ale Katar (MS 2022) jest w tej samej strefie czasowej co Moskwa (i większość miast gospodarzy na MS 2018 w Rosji) więc jeśli się nic nie zmieni to na następny mundial godziny będą podobne :) Jedyny minus, że będzie to zimą więc wcześnie będzie ciemno :)