Wpis z mikrobloga

Ej Mirki XD generalnie skończyłem II rok licencjatu i szukam stażu/praktyk/pracy. Jestem na finansach i rachunkowości, ale chciałbym może też spróbować w marketingu. Zwykle mam tylko rozmowy, raz krótki sprawdzian w Excelu, 2x miałem zadanie rekrutacyjne przez e-mail, ale w 1,5-2h dało się to ładnie zrobić. Teraz dostałem takie zadanie rekrutacyjne jak na zdjęciu XDDD Nie wiem czy ich #!$%@?ło, żeby na rolę asystenta bez doświadczenia dawać zadanie, które wymaga naprawdę sporo researchu i czasu, czy to po prostu ja jestem roszczeniowym Millennialsem. Podkreślam, że jest to jakaś mała firemka i nawet nie znam stawki, bo jedyne co rzuciłem to 3k brutto.
#marketing #pracbaza #praca #rekrutacja #studbaza #studia #warszawa
piotrek39 - Ej Mirki XD generalnie skończyłem II rok licencjatu i szukam stażu/prakty...

źródło: comment_5UKImN874b6vL6QH58idILNjE9xdU1Km.jpg

Pobierz
  • 24
@piotrek39: t. poważny specjalista w korpo od marketingu i czasami mnie biorą do ekipy HRowej jak nowych ludzi szukamy

takich zadań jeszcze w życiu nie wymyśliłem xD
ale nie wygląda to na jakieś hiper trudne zadanie, pewnie po prostu im zależy, czy umiesz znaleźć informacje w internecie i potrafisz Googlować, a w drugim zadaniu to jak ci idzie z angielskim xD

chyba, że tak piszę bo minęło mi w tym roku
@piotrek39: rzuciłeś 3k brutto i jesteś po 2 roku gówno studiów? Przecież za tyle się zatrudnia kogoś po studiach z perspektywami na dalszą pracę a nie tylko gówno staż na chwilę.
Weź sobie ogarnij byle co na studia i bierz się za temat realnie po otrzymaniu wymarzonego dyplomu.