Wpis z mikrobloga

Mirki, co sie #!$%@? to ja nawet nie. Wczoraj mialem spotkanie klasowe. Oczywiscie pierwszy dostalem na nie zaproszenie. Poszedlem tam ze wzgledu na to, ze chcialem sobie zaruchac. Zajebiscie sie bawilem i zauwazylem tam taka fajna szara myszke 6/10 z jakims jej beta przydupasem. Typ byl mega #!$%@?, nosil jej torebke, stawial jej drinki jak jej bylo zimno to dal jej swoja bluze, a sam siedzial w koszulce z napisem "Nie potrzebuje GOOGLE moja mama wie wszystko" (zdjecie nizej) XDDDDDD No taki typowy przegryw pryszczaty. Ale wracajac do meritum. Wyczailem ta szara myszke, a zdoswiadczenia wiem, ze takie najlepiej skacza na wariacie, wiec po spotkaniu klasowym, zaczailem sie na nia i dorwalem ja przy jakims klubie. Zaprosilem ja na piwo, jedno, drugie, trzecie i wyladowalismy razem w lózku. Tak jak przeczuwalem - ruchala sie bardzo przyzwoicie. Rano sie zawinalem i nawet teraz nie pamietam jak sie nazywala jakas Jagoda albo Jolka, nie pamietam XD Ale co zaruchalem to moje XDD

#wygryw #chadacontent #seks #tinder #logikaalfachadow #numerki #podrywajzwykopem #pdk
G.....h - Mirki, co sie #!$%@? to ja nawet nie. Wczoraj mialem spotkanie klasowe. Ocz...

źródło: comment_DkGu1lH0F0jGnGugNtCcdZSK0TXhSG26.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@UtTeR_DEsTrucTiOn jak dla mnie to 90% na to, że to mogła być ona xD jak pasuje imię, pasuje data, pasuje rodzaj spotkania i jeszcze zastanowisz się nad jej charakterem i możliwym #!$%@? takiej akcji to powinieneś już wiedzę czy to ona czy nie xD
  • Odpowiedz