Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Korzystając z uroków niedzielnej pory chciałbym zapoczątkować coś na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami. Będzie to popularnonaukowy tag mówiący o naturze ludzi.

Tag będzie nosił nazwę #jajnikiwkupie i pełen on będzie cytatów różowych pasków, które przy wyłączeniu jakichkolwiek zasad logiki i RiGCZu bronią krzywych akcji innych kobiet spoza Wykopu lub też z wewnątrz Wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Do tego posunięcia, akurat dzisiaj, skłonił mnie wpis z gorących, tj.:
https://www.wykop.pl/wpis/33455027/anonimowemirkowyznania-wiem-ze-nie-powinno-sie-cie/

Z tych wpisów w dzisiejszym pierwszym odcinku będą pochodziły cytaty. Proponuję lekturę w/w wątków, jeśli ktoś nie zna kontekstu cytatów z poniższego zestawienia.

jak dla mnie to jest bardzo niskie z twojej strony, żeby się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia i robić o tym wpis, w którym wręcz piejesz z zachwytu. zwłaszcza, że ta dziewczyna nie zrobiła nic takiego, tylko odmówiła ci randki w dosyć niesympatyczny sposób, ale ani nie złamała ci serca, ani nie zdradziła. powinieneś już dawno o tym nie pamiętać, tym bardziej skoro tak ci się świetnie teraz życie układa

Napisane przez Panią @kwasnydeszcz
Komentarz: ( ͡° ͜ʖ ͡°), nasza Pani po przeczytaniu wpisu już wie, że Pani z opisu nie złamała autorowi wątku serca oraz, że występek Pani z opisu autora nie spowodował negatywnych skutków. Gratuluję wiedzy szanownej Pani :).

masakra, nie ma to jak w sprawy zawodowe wplątać jakieś rzeczy sprzed x lat i to na stopie prywatnej XD Profeska jak nic. Jak nie chciałeś jej zatrudniać, bo ma 0 doświadczenia i może przejść na zwolnienie, to było tylko to powiedzieć, a te uwagi, że wyrzuciła cię z fb to jest po prostu śmiech na sali. Co to ma do jej kompetencji? Jeszcze to wypominanie sobie XD A już hitem jest, że przez jedną dziewczynę, która miała siano w głowie niby miałeś opór przed innymi dziewczynami... Nie ta, to inna. To jest banalnie proste :P

Ciesz się, ciesz, a i do ciebie karma wróci hihi.

Napisane przez Panią @Rea_Achillea
Komentarz: Złorzeczenie.

no ale mireczki będą klasać, bo hehe różowy gupi z Sebom jakimś zaszalała dobrze jej tak hihi gniew odrzuconych xD Beka z mizoginów.

Napisane przez Panią @Rea_Achillea
Komentarz: Atak na mężczyzn, którzy ośmielili się ocenić postępowanie Pani z opisu autora jako nierozważne. Bardzo popularne słowo/obelga "mizogin", które stanowi odpowiedź na wszystkie niepochlebne względem kobiet komentarze również znalazło miejsce w wypowiedzi Pani.

no ciekawe, dla niej życzliwy nie byłeś, choć mogłeś kulturalnie i z klasą odmówić jej pracy. Skoro tak wspomniałeś o Bogu sprawiedliwym, to i dla ciebie też będzie ;D Śmianie się z nieszczęścia innych to słaba akcja i na pewno źle o tobie świadczy.

Napisane przez Panią @Rea_Achillea
Komentarz: Brak klasy autora - obrzydlistwo. Niemniej jednak w moim mniemaniu wyświadczył tym brakiem klasy przysługę i dał lekcję koleżance.

imo to jest bait grubymi nićmi szyty, ale każdy męski frustrat to łyknie, bo wpisuje się w schemat, że loszki to coorvy. laska go odrzuciła lata temu, spiknęła się z Sebą (co za przypadek!) i akurat zaciążyła, a on #!$%@?ł za granicę (no no) i akurat potem poszła do jego akurat dobrze prosperującej firmy, bo akurat miał wakat. mmm prawdopodobne bardzo XD

Napisane przez Panią @kwasnydeszcz
Komentarz: No i to jest pierwszy bardziej konstruktywny komentarz. Pani autor komentarza odkrywa występowanie schematów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Natomiast, żeby nie było - nawet przyjąwszy, że ten wpis to zarzutka - kilka różowych pasków również połknęło haczyk i całkiem poważnie broni swojej nieznajomej koleżanki, jak już napisałem bez zachowania zasad logiki i RiGCZu.

Mireczku, posłuchaj dobrej rady od różowego i jako osoba decydująca o zatrudnieniu NIGDY NIE PORUSZAJ SPRAWY CIĄŻY!!! Według obecnego kodeksu pracy odmowa przyjęcia ze względu na ciążę to dyskryminacja i są na to paragrafy. Nie ważne jaką satysfakcję Ci to daje, zawsze takiego kandydata odrzucaj ze względu na niewystarczające kwalifikacje, brak chęci do pracy w Twoim dynamicznym zespole zapewniającym narzędzia niezbędne do pracy (telefon i laptop).

Napisane przez Panią @Klamkawpaski
Komentarz: Brawo! Bardzo chlubny wyjątek od reguły. Czapki z głów! Pozdrawiam Panią!

Po co lykacie jakieś fantazje spermiarza

Napisane przez Panią @Kynareth
Komentarz: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

BARDZO MNIE TO ZABOLAUO NA CALE ZYCIE BO JAKAS DZIEWCZYNA NIE CHCIALA ISC ZE MNA NA RANDKE przydalyby sie Wam prawdziwe problemy

Napisane przez Zielonkę @luzne0skarpety
Komentarz: Próba deprecjacji problemu.

zachowałeś się żałośnie i twoja mentalność cieszenia się z czyjegoś nieszczęścia pokazuje jakim jesteś człowiekiem. Laska cię olala jak była mloda, miałeś do niej uraz - spoko. Mnie też parę osób skrzywdziło ale jakby teraz do mnie przyszli szukać pracy to chyba bym się pod ziemię zapadła prędzej niż by mi przez gardło przeszło "a pamiętasz jak X lat temu zrobiłeś mi Y?" Mogłeś się zachować w o wiele lepszy sposób, mogłeś jej nie przyjąć z każdej innej przyczyny ale ty pokazałeś się z "najlepszej" strony. Na miejscu tej dziewczyny po takiej rozmowie i tak nie chciałabym u ciebie pracowac.

Napisane przez Panią @bluberr
Komentarz: Ja jakbym był na miejscu Pani z opisu to wolałbym usłyszeć prawdę o sobie, aby mieć materiał do przemyśleń na temat moich błędów z młodości, a także bym nigdy nie zapomniał, że jest coś takiego jak konsekwencje każdego zachowania, które trzeba ponieść.

Tak Cię to strasznie zniszczyło na długi czas, że dopiero trzy lata po tym wysmianiu bierzesz z kimś ślub? xD trochę bardziej mogłeś to przemyśleć i napisać że to było nie wiem, jakieś 7 lat temu chociażby, bo tak to się trochę nie trzyma kupy xD

Napisane przez Panią @Limonene
Komentarz: Ta, trzy lata iksDE to przecież nic IKSde, hehe. IKSDE

ale wiocha

Napisane przez Panią @takniejest
Komentarz: Zbędny.

To nie wszystko, acz najdobitniej, w moim mniemaniu, pokazuje realia. Jeszcze troszę na temat metodologii doboru reprezentatywnych przykładów do w/w zestawienia. 1. Wszedłem we wpis. 2. Przeczytałem historię. 3. Zacząłem kopiować wpisy różowych pasków. Żaden wpis nie został zmieniony.

Zachęcam Was drogie #niebieskiepaski do rozwoju tagu, gdyż krytyka kobiet nie zawsze spowodowana jest #!$%@?, jak to niekiedy starają się wpoić nasze kochane różowe.

Ponadto ten tag ma jeszcze jedną ważną funkcję. Chciałbym dożyć dnia, w którym mężczyźni będą tak solidarni jak kobiety. Bo niestety w chwili obecnej prędzej znajdziesz chłopa, który wyśmieje Twoje #!$%@? wtórując wirującemu różowemu (nie ma wyżej wpisów niebieskich, acz mogłyby się znaleźć) niż gościa, który będzie Cię tak zaciekle bronił przed kobietą w razie odstawienia przez Ciebie czegoś. Chociaż w sumie może to i lepiej biorąc pod uwagę jakość powyższych wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dzięki za przeczytanie tej ściany tekstu!

Tagi: #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #przegryw
  • 33
@Pressure: XD
Chyba nie zrozumiałeś mojego komentarza, który miał zasugerować, że historia jest wymyślona. I odnosił się do tego, że OP tak się rozpisywał, że go to zniszczyło, a po trzech latach już bierze ślub. Nie po trzech latach zaczyna się spotykać z innymi kobietami, a po trzech latach bierze ślub. Czyli nie był zniszczony przez trzy lata, skoro musiał przez ten czas poznać kobietę, chodzić z nią, oświadczyć się jej
@Limonene: powtórzę po @Skonfundowany - na jakiej podstawie te wyliczenia? Może autor i narzeczona znali się wcześniej?


@Pressure: może znali, może nie znali, skoro trzy lata później bierze ślub to raczej dlugo tego nie przeżywał. No i powtórzę, jakie było clue mojego komentarza - zasugerowanie, że cały wpis to bajt, już pominę fakt, że zaprosił ją na rozmowę kwalifikacyjną tylko po to, żeby jej nie zatrudnić XD
@Pressure: no nareszcie w jakimś klubie jestem xD

Zadaj sobie trud przejrzenia moich wcześniejszych wpisów i komentarzy, i zauważ, że moje komentarze tyczą się zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Po prostu jak ktoś robi źle, to to krytykuję i tyle. Ale nie ma to jak wyrwać sobie kilka komentarzy, które i tak są publiczne, i jak ktoś ma ochotę poczytać dyskusję to przeczyta je XD
Masakra.