Wpis z mikrobloga

Mircy! Nigdy bym się nie spodziewała, że zwykłą chęcią uświadomienia urażę POTĘŻNEGO sportowca ( ͡ ͜ʖ ͡) jakim jest @VeloDron. XDDD Biedaczek nie potrafi przyjąć do wiadomości, że musi uzupełnić swoją wiedzę i kasuje moje komentarze. Najwidoczniej popsułam mu dzisiaj dzień i nie jest w stanie przyjąć wiadomości, że on wielki sportowiec i samiec alfa może się mylić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poniżej screen mojego komentarza, który został usunięty i screen jego wpisu, bo jeszcze zaraz ze złości skasuje to dzieło. XD Tu macie też link żeby poczytać jego mądrości: https://www.wykop.pl/wpis/33519535/mam-pomysl-na-biznes-wyprodukowac-magnez-w-tabletk/ XDDD

#heheszki #obrazajo #samiecalfa #farmacja #medycyna
Pobierz elektroda_topliwa - Mircy! Nigdy bym się nie spodziewała, że zwykłą chęcią uświadomie...
źródło: comment_swAp9gBntQQAapsjEEHuUsVuvsCjJl2Q.jpg
  • 8
@elektroda_topliwa: wiesz co jest ciekawe? Że jakas partia mniej lub badziej znanego leku jest wycofywana przynajmniej raz w tygodniu. Zeszlo mi sie na przemyslenia po obecnej akcji z walsartanem. Z lekami wiadomo jak jest: kontrolowany kazdy etap produkcji, certyfikowani dostawcy itp. A kiedy byl ostatnio wycofany suplement gdzie jest wolna amerykanka? Chyba pare lat temu erekton olimpu decyzja wlasna po zanieczyszczeniu thc( ͡° ͜ʖ ͡°) Obecnie kazda