Wpis z mikrobloga

@PrawieAbsolwentTechnikum: po co Ci państwo do tego? Ciesz się z tego że ich nie ma bo inaczej musiałbyś płacić haracz i wpisaliby Cię na listę potencjalnych dawców kapitału, może nawet chcieliby opodatkować Twoje oszczędności w BTC. Niech trzymają się od tego jak najdalej. Państwo nie jest Ci do niczego potrzebne. Będziesz już bogaty to przeprowadzisz się gdziekolwiek.
@pawlo74: Nie musi adaptować bitcoina. Wystarczy żeby nie #!$%@? akcji typu PCC i PCC krypto-krypto, bo się tylko kompromitują. Zwykłe przepisy- jak się rozliczać z kryptowalut, jak ma wyglądać PIT gdy się rozliczamy... albo chciażby co to w ogóle jest kryptowaluta (i jak działa), bo domyślam sie że nawet tego nie wiedzą.
@pawlo74: Nie uważam. Jakbym miał dużo hajsu w krypto to sam bym uciekł na Maltę, chodzi mi o to, że regulacje krypto są nieuniknione. Myślę, że do końca 2019 roku wszystkie cywilizowane kraje będą miały ułożone prawo w kontekście kryptowalut. Polska na tym albo straci albo zyska. ;) Jak zrobią #!$%@? przepisy to inwestorzy po prostu się przeniosą do innych państw i tyle.
@PrawieAbsolwentTechnikum: regulacja to przyzwolenie a przyzwolenie to to co napisałem wcześniej. Nie da się powstrzymać bitcoina bez względu czy będzie przyzwolenie państwa czy nie. Polacy przodują wśród krajów, gdzie świadomość bitcoina jest na wysokim poziomie a cofnąć się tego już nie da. Spokojnie czekaj i obserwuj co się będzie działo.
@rebul4: I serio myślisz, że te mniej niż 50 mln osób zrobią coś rządom świata ? Wystarczy, że z miast zostaną usunięte bitomaty, a banki i PayPal nie pozwolą użytkownikom na przelewanie pieniędzy na giełdy. Wtedy cała pseudo rebelia upadnie a rządy się będą śmiać. Dlatego właśnie lepiej jest przyjąć regulacje na klatę i miec nadzieje, że polska zrobi to w miarę dobrze.
Nie wiem jaka jest inteligencja ludzi z wykopu