Wpis z mikrobloga

#rozowepaski z #wroclaw - jakie sklepy z #brafitting polecacie?
Najbardziej interesuje mnie rynek i jego najbliższa okolica, ale jeśli jakiś bardzo dobry sklep jest dalej, to też go wezmę pod uwagę. Chętnie poczytam Wasze opinie.
Rozmiar mam raczej standardowy, więc nie szukam dziwnych rozmiarówek. Za to fajnie, jakby był duży wybór staników bez ramiączek, bo tych akurat teraz poszukuję.
madAlice - #rozowepaski z #wroclaw - jakie sklepy z #brafitting polecacie? 
Najbardz...

źródło: comment_yBUy1PZC2pIeEOwZ7FOuMnWJGqbXiley.jpg

Pobierz
  • 13
@madAlice: co to jest rozmiar standardowy? 75B?
Boskie biusty, w sumie to też rynek (psiego pola ( )), ale na prawdę warto.

Jak koniecznie coś bliżej Wrocławia to Chantelle w magnolii (na prawdę warto zainwestować w dobry stanik)
@Mallow: Własnie dobrze ma dobrany i w trumphie tez sa duże rozmiary, oczywiście ich ceny zaczynają się tam od 300PLN wzwyż :) W sumie to dla mnie najlepiej jakby nosiła w moich dłoniach :P
@ghoulas: tak patrzę na tego triumpha ... oni i tak są daleko w tyle , na mój rozmiar jest "aż" 18 modeli, z czego modele na które bym spojrzała w sklepie są 3, reszta (oprócz kolejnych 3 sztuk sportowych) niestety jadą formaliną.

@madAlice: jak już będziesz miała rozmiar dobrany przez braffiterkę to zobacz na firmy Corin i Conrad - IMO mają bardzo ładne i w miarę tanie staniki. Dalia -
@kasiknocheinmal: @Mallow: @ghoulas: dzięki za podpowiedzi. Rozmiar miałam dobierany w Triumph i Intimissimi, ale (przynajmniej we Wroclavii i Dominikańskiej) nie zadowolił mnie wybór staników bez ramiączek w tych sklepach. Przejadę się do tych, co polecacie i może coś więcej znajdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@madAlice: Rozmiar w Triumphie to sobie możesz do kieszeni wsadzić w większości przypadków ;) Może akurat trafiony, ale brafitting (i wygodę staników) to mają biedne. Intimissimi mojego rozmiaru na przykład w ogóle nie uwzględnia i proponowali mi kiedyś wobec tego obwód 75 (podczas gdy noszę 65). Szkoda, bo wzornictwo dość przyjemne, a majtki czy piżamy lata wytrzymują bez śladów użytkowania.