Wpis z mikrobloga

@Jacinda: @LewCyzud: #!$%@?ąc od wielu innych rzeczy, przecież to jest #!$%@? praca w dodatku zmiany po 12h, praca w soboty, niedziele, święta, ludzie są jacy są. Nawet lepsza kasa w Niemczech czy gdzieś indziej tego nie zmienia. Dla mnie to głupota pchać się na lekarza/pielęgniarkę i inne tego typu zawody, już o wiele lepiej stomatologa czy coś
@Jacinda spoko, powodzenia. Pamiętam jak moja siostra podobnie się jarała, zakuwała do matury, miała 96 z chemii i 98 z biologii i się dostała na tę medycynę. Pamiętam jak się chwalila i cieszyła ze ten wymarzony kierunek będzie studiować, śmiesznie się to wspomina bo po czwartym roku studiów na lekarskim była wrakiem człowieka, wory pod oczami, depresja, w końcu dala sobie spokój i dziś reaguje alergicznie na każde wspomnienie o tym okresie.
@xtomek99 nie jestem Twoją siostrą i w tym problem xD szczególnie że zakładam zmianę studiów, jak mi się nie spodoba to elo. Ale żal byłoby nie spróbować, gdy mam taką możliwość. Nie rozumiem czemu każdego dupa piecze, że wybieram lekarski. Jeżeli to błąd - to mój błąd, na moje życzenie xD
@drect: Dobra widzę. I tak moim zdaniem wymagany wkład i poświęcony czas > możliwe zarobki, jeżeli chodzi o medycynę. Inna sprawa jak to czyjaś pasja i powołanie
@drect to jest taki rak jeżeli chodzi o te procedury, a WUM to daje mi raptem 3 dni żeby dowieźć papiery i biuro otwarte 9-13 :)))))) współczuję nam wszystkim xD