Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, potrzebuję waszej opinii - i proszę, nie bierzcie tego za bait XD
Jestem związany z różową (ona lvl 20, ja 22) od 3 lat - związek jak związek, były gorsze momenty, ale na co dzień jest naprawdę super.
Mój ojciec prowadził dobrze prosperującą firmę związaną z wypożyczaniem samochodów itd - zmarł 2 lata temu, przez co część obowiązków objąłem ja, a część brat. Miałem iść na studia, niestety wiedziałem że nie udałoby mi się wszystkiego ze sobą pogodzić, więc wybrałem pracę, do której już wcześniej przygotowywał mnie tata (dla tych, co myślą że 22 latek nie dałby rady ogarniać takich obowiązków). W każdym razie, uznaję to za dobry wybór, na zarobki naprawdę nie mogę narzekać bo w przeciągu 3 miesięcy zamierzaliśmy otwierać kolejny oddział w tej samej miejscowości, gdzie różowa zamierzała studiować - przez co mógłbym się tam z nią przeprowadzić bez problemu.
Dzisiaj, oświadczyła mi, że nie chce, abym miał tylko maturę, i że źle się czuje z świadomością że nie mam wyższego wykształcenia - chce abym przekonał brata że otwieranie kolejnego oddziału to zły pomysł, żebym znalazł kogoś na moje miejsce, i poszedł na studia
No myślałem że zdębieje XD
Co najgorsza, mówiła to całkowicie poważnie, i nie wiem czy za pare dni mi nie jebnie ultimatum, ona i studia, czy bez niej i firma
Ja swoje stanowisko już przyjąłem, ale chce poznać wasze opinie, może jednak to ja się myle ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 70
  • Odpowiedz
FikuśnaPrzyjaciółka: Moim zdaniem jeśli partner(ka) daje ci jakiekolwiek ultimatum to należy zakończyć związek. I nie dlatego, że ultimatum jest nie do wykonania albo nie chce się go zrealizować, tylko po prostu stawianie ultimatum jest absolutnie niedopuszczalne.

A twoja dziewczyna widocznie uważa, że bez studiów można być najwyżej osłem albo cieciem. Czasem tak jest, czasem nie, w twoim przypadku widocznie studia nie są potrzebne żeby mieć dobrą pracę i się utrzymać.

Zaakceptował:
  • Odpowiedz