Wpis z mikrobloga

@Himiodzio: jest i to bardzo. Chciałbym oddzielić to bydło od ludzi, którzy chcą na spokojnie pooglądać, sprawdzić firmy które się wystawiają lub też po prostu nie obawiać się o miejsce czy cokolwiek. Major w Krakowie był płatny i nie było tam takich problemów
@Himiodzio: Jest. Motłoch wpierdziela sie na twoje miejsca. Masz kupiony bilet ale okazuje sie ze w twojej strefie nie ma wolnych miejsc, bo dzieciaki je zajely 72h wczesniej jak jeszcze nawet na platne strefy wpuszczali za darmo. Masa z tym problemow, potem zaplaciles zeby miec jakies przywileje i ogladasz gdzies z zadupia, bo stewardzi nie umieja pomoc - historia prawdziwa.
@GlobalEliteShop to kup premium lol?
Na iem płacisz te 500zl i siedzisz gdzie chcesz na płycie spodka.
Zwykły bilet daje przywilej wejścia bez kolejki i przejścia przez łącznik od MCK. To wszystko xd za 80 chcialbys zapewnione miejsce siedzące haha
@GlobalEliteShop miałeś napisane, że bilet upoważnia do wcześniejszego wejścia.
Ja też w 2k15 kupiłem zwykły a jak się okazało, że aby mieć dobre miejsce to trzeba siedzieć od samego rana na dupie aby sobie zająć to kupiłem. Premium xd no impreza jest darmowa. To jest promocja dla firm a nie wejściówki na mecze xd
@wonsztibijski: Dlatego uwazam ze taki system jest gowniany. Nie znam zadnego innego wydarzenia organizowanego na hali/stadionie gdzie kupujac bilet na trybuny nie mam zapewnionego miejsca. Dla mnie to dramat i nieporozumienie, bo placenie 500zl za to ze na pewno usiade to przeciez niesmaczny zart ;)
@GlobalEliteShop ale ty nie kupujesz miejsca na trybuny. IEM to głównie targi. Aby przyciągać więcej ludzi robią wejście za darmo xd miejsce na trybuny to jest to za 500zł.
Przy okazji siedząc tam nie ma kolejek do zdjęć itd. Możesz zrobić zdjęcia z zawodnikami wszystkich drużyn xd plus np. Zamienić słowo z kimś kogo oglądasz. No moim zdaniem warto xd
@GlobalEliteShop dodam że w cenie tych 500zl masz 3 dni plus gadżety xd w 2017 były bluzy esla fajne ciepłe do noszenia się nadają.
Czyli doplacasz wcale nie tak dużo a dostajesz bluzę i miejsca siedzące plus masz zupełnie oddzielne wejście i wyjście bez żadnej kolejki.
@wonsztibijski: Dla mnie 500zl za to ze bede mogl usiasc to za duzo po prostu. Reszta mnie nie interesuje szczerze, bo ani w bluzie esl chodzil nie bede, ani nie kreci mnie to ze dostane podpis od zawodnika. Ja chcialbym tylko komfortowo obejrzec nie martwiac sie o miejsce i dla takich ludzi jak ja, a jest ich sporo bo zaden moj znajomy nie jest zainteresowany placeniem 500zl, powinny byc posrednie bilety
@Himiodzio: Czy tylko ja odnoszę wrażenie, ze Majory straciły swoją magię przez te zmiany? Jakiś turniej pretendentów, system szwajcarski, 3 tygodniowy turniej...Nie kupuję tego jakoś.
@nn1upl: Jeśli chodzi o fazę "przed" w jakimś stopniu tak... Lecz tutaj głównie trzeba myśleć o "ostatnich dniach", uważam, że czwartek, piątek, sobota i niedziela będą czymś wspaniałym.
Trzeba pamiętać, że Majory to nie tylko ranga, to miejsce, oprawa i publiczność. IEM Katowice 2014 to historia CSGO, IEM 2015 to pierwszy turniej gdzie CS przebijał się przez wszystko swoją popularnością.
PGL to festiwal klap technicznych, który został jednak zapamiętany wspaniałą publicznością.