Wpis z mikrobloga

Homopropaganda kontra FAKTY NAUKOWE

No propszę, a "mędrcy" ze strony 'Fundacja wolności od religii' czy z 'Wykopu' twierdzą, że naukowcy ponad wszelką wątpliwość ustalili, że wychowywanie dzieci w "rodzinach" homoseksualnych im nie szkodzi, a niektórzy nawet twierdzą, że takie dzieci są szczęśliwsze niż te wychowywane w rodzinach heteroseksualnych. Jeszcze coś mnie przeraziło, najbardziej. Ani jedna z osób komentująca mój artykuł nie ujęła się za ludźmi, którzy odnieśli dalekoidące szkody moralne i psychiczne w wyniku wychowaywania w "rodzinach" jednopłciowych. ANI JEDNA! W moim artykule opisałem dwa bardzo wymowne i potwierdzone oraz powszechnie znane przypadki:https://www.wykop.pl/wpis/33570349/na-czym-konkretnie-ma-polegac-rownouprawnienie-dla/
W internecie z łatwością można znaleźć więcej. Za to komentatorzy tych informacji zażarcie bronili praw gejów i lesbijek do adopcji i wychowywania dzieci. Co za bezduszność i brak empatii - nie interesuje ich los OFIAR tylko zachcianki OPRAWCÓW! Gdyby nie Facebook i 'Wykop' niegdy bym się nie dowiedział, że w internecie jest tylu dewiantów!

Ojciec, którego nigdy nie było

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53664,9159030,Ojciec__ktorego_nigdy_nie_bylo.html

"Dla chłopca ojciec to jest obraz mężczyzny, męskości, a więc także jego samego. Wielu mężczyzn, którzy wychowali się bez ojców, boryka się z poczuciem własnej wartości i tożsamości męskiej. Nie są pewni tego, jaki ten mężczyzna tak naprawdę ma być i jacy oni sami w związku z tym mają być. Dla dziewczynek brak ojca to jest opowieść o czym innym. Nie stanowi podstawy do budowania tożsamości, bo dziewczynka to robi, przeglądając się w matce, ale za to ma decydujące znaczenie w budowaniu relacji z innymi mężczyznami. One często nie wiedzą, jak się zbliżać do mężczyzn i tworzyć zdrowe relacje. Z jednej strony mogą być bardzo uwodzące, z drugiej boją się, że on je opuści. Często nie wybierają tych mężczyzn, którzy tak naprawdę są dla nich atrakcyjni, z lęku przed odrzuceniem. Wybierają za to tych, a raczej dają się wybrać tym, którzy je chcą, i te związki bywają potem mało satysfakcjonujące."

Ewa Chalimoniuk ; psychoterapeutka,'Wysokie obcasy.pl', 23 sierpnia 2013.

http://www.lefigaro.fr/mon-figaro/2013/01/09/10001-20130109ARTFIG00644-j-ai-ete-eleve-par-deux-femmes.php

Le Figaro Premium, Jean-Marie Guénois , «J'ai été élevé par deux femmes»,Publié 09.01.2013.

Jean-Dominique Bunel, doktor prawa, specjalista od prawa humanitarnego i ludobójstwa, wyraził swój sprzeciw wobec lewicowego projektu przyznania prawa adopcji związkom jednopłciowym. Sam był wychowany przez dwie lesbijki!
Jean-Dominique Bunel uważa, że stał się straszną ofiarą niesprawiedliwości, która zburzyła całe jego życie. Jako dziecko Bunel nie rozumiał jeszcze relacji między kobietami, ale z upływem czasu odkrywał prawdę, co doprowadziło go do wewnętrznego załamania. Cierpiał też z powodu obojętności dorosłych na ten jego ból. Bunelowi brakowało również ojca: „Rozwód niekoniecznie pozbawia dziecka dwojga rodziców, którzy zazwyczaj na przemian się nim opiekują. Przede wszystkim nie zastąpi się ojca drugą kobietą. Doprowadza to nieubłaganie do zachwiania równowagi uczuciowej i emocjonalnej dziecka. Wszyscy psychiatrzy powinni potwierdzić, że zarówno ojciec jak i matka w sposób komplementarny powinni kształtować osobowość dziecka” – wyznał i zaznaczył, że nigdy nie czuł „obecności ojca” a nierzadko bardzo jej potrzebował. Mimo że Jean-Dominique Bunel twierdzi, że: „Nie było nigdy poważnych badań nad tym problemem, które przeprowadzono by w niepodważalnych naukowo warunkach i które objęłyby odpowiednią ilość osób”. Gdyby dwie kobiety, które mnie wychowały, były zaślubione po przyjęciu proponowanego prawa przez rząd, to zaangażowałbym się w walkę i wniósł sprawę do Trybunału Europejskiego Praw Człowieka o pogwałcenie mojego prawa do posiadania ojca i matki” – konkluduje stanowczo Bunel. Tragedia Dominiqua zaczęła się kiedy ojciec opuścił dom. Postąpił tak, gdyż matka nawiązała romans z jedną z jego koleżanek. Obie kobiety zaczęły wychowywały troje dzieci. – „To nie tabu homoseksualności sprawiało mi cierpienie, ale homorodzicielstwo – twierdzi Bunel”.

TUTAJ jest mój artykuł: Prawdziwe oblicze homopropagandy - Kompedium Wiedzy: https://bioslawek.files.wordpress.com/2018/07/na-czym-konkretnie-ma-polegac487-rc3b3wnouprawnienie-dla-homoseksualistc3b3w-prawdziwe-oblicze-homopropagandy-kompedium-wiedzy2.pdf

#nauka #ciekawostki #homoseksualizm #dzieci #adopcje
Pobierz bioslawek - Homopropaganda kontra FAKTY NAUKOWE

No propszę, a "mędrcy" ze strony '...
źródło: comment_9Vg6QwShCItlisYMQjxUGlEPJbslmVEk.jpg
  • 20
I to jest rzeczowa debata proszę Kolegi, dziękuję za przykłady i źródła. LGBTQWERTY zrobi wszystko by grać na emocjach i obrzucać przeciwników szufladkującymi określeniami - do nich fakty nie przemówią.
Nie są pewni tego, jaki ten mężczyzna tak naprawdę ma być i jacy oni sami w związku z tym mają być


@bioslawek: A jaki „mężczyzna” ma być? Jakieś oficjalne wytyczne?
NASA? Komisja UE? Episkopat? Cokolwiek?

No i dlaczego

w "rodzinach" homoseksualnych


„Rodzinach”? Rozumiem, że rodzina jest jedynie wtedy gdy jest ona zbudowana z heteroseksualnych matek, ojców i nie mniej heteroseksualnych dzieci. A jeśli jednego rodzica brakuje? Np. ojciec ginie w wypadku?
LGBTQWERTY zrobi wszystko by grać na emocjach i obrzucać przeciwników szufladkującymi określeniami - do nich fakty nie przemówią.


@dejadeja: Z dzisiejszej polemiki na facebooku. Zauważ, że cały czas powielają te same androny( ͡° ͜ʖ ͡°)Jednego jestem pewien. Głupcy rozmnożyli się jak stonka na tym świecie i w internecie, a generowanie wszelkiego rodzaju kocopołów to ich chleb powszedni - na swoim profilu na 'Wykopie' banuję dziennie około 10
Pobierz bioslawek - > LGBTQWERTY zrobi wszystko by grać na emocjach i obrzucać przeciwników s...
źródło: comment_ZRd53FsLcdAJVnrWCngcrTR1T9ilLizU.jpg
Dwie matki albo dwóch ojców to nie rodzina?


@PanWiatrak: Najbardziej mnie rozbroił ten fragment dyskusji. Dedukcja i konkluzja pierwszego gościa jest powalająca - równie dobrze mógł powiedzieć, że mężczyzna+małpa to też rodzina, bo 1=1=2 rodziców należących do naczelnych. Ale dostał prostą odpowiedź z tego choćby względu, że gej gejowi dziecka nie zrobi. Tak samo nienaturalny związek jak człowieka z małpą czy kozą. Dewiacja to dewiacja ( ͡° ͜ʖ ͡
Pobierz bioslawek - > Dwie matki albo dwóch ojców to nie rodzina?

@PanWiatrak: Najbardziej...
źródło: comment_XcBioIpYmeNduOhF383NLwR8lr3ZtWWw.jpg
@bioslawek:
lewacka logika połączona z #!$%@? mózgowym, z lewakami się nie dyskutuje.
Szkoda czasu i prądu.
Chociaż on mi wygląda na trolla bo, aż tak głupim być nie można.
Miej honor i z podzwierzętami nie wdawaj się w dyskusje.
@TheTytus: Moja uczciwość intelektualna bazująca na obyciu z nauką nie pozwoliły mi milczeć. Namnożyło się jak grzybów po deszczu różnych portali i grup dyskusyjnych i trolling szerzy takie dezinformacje, że przysłowiowy nóż w kieszeni się otwiera. W zasadzie już skończyłem - a to wszystko napisałem nie dla bazujących na pseudonauce oszustów, tylko dla myślących i szczerych ludzi, żeby nie pozwolili się oszukać:

Wprawdzie istnieje wiele patologicznych rodzin heteroseksualnych, ale większość to
@bioslawek: „a wy nawet tego nie macie”.
Mamy za to tysiące opracowań naukowych dot. homoseksualizmu udowadniających, że nie jest to w żadnym stopniu choroba, a jedynie jedna z naturalnych orientacji wynikających z potrzeb, środowisko lekarskie i psychologów po najlepszych uniwersytetach potwierdzających ten fakt, całe WHO, plus dziesiątki prac z poważnych i szanowanych źródeł o psychologii dzieci w związkach jednopłciowych i braku negatywnych skutków takiej konfiguracji (kolega artpop jest w tym temacie
Mamy za to tysiące opracowań naukowych dot. homoseksualizmu udowadniających, że nie jest to w żadnym stopniu choroba,


@anonimek123456: Liczby nie robią na mnie wrażenia, więc daj sobie spokuj z próbami stosowania argumentu AD-NUMERUM. Homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną - jesteście poczytalni. Homoseksualizm jest zaburzeniem psycho-seksualnym/ dewiacją. Czy mozna więc orientację homoseksualną klasyfikować jako zaburzenie psychiczne? Biorąc pod uwagę uwarynkowania biologiczne i normę behawioralną u człowieka -jak najbardziej.
Pobierz bioslawek - > Mamy za to tysiące opracowań naukowych dot. homoseksualizmu udowadniają...
źródło: comment_44NZMepOqHWmGg3eVdb5KOOSeingWrRY.jpg
(olega artpop jest w tym temacie biegły i o ile nie będziesz chamem na pewno ci coś podeśle jak poprosisz)


@anonimek123456: Ja nie potrzebuję waszych nauczycieli. Ja potrafię czytać - więc swoją propagandę zachowajcie dla siebie. Póki co w Polsce możecie sobie co najwyżej pomarzyć o adopcjach dzieci i pochrzanić o tym na wykopie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miejmy nadzieję, że tak zostanie, że polskie prawo będzie chronić
No, ale żebyś mógł się o tym wypowiadać, musiałbyś cokolwiek z tego przeczytać,


@anonimek123456: Czytałem więcej od ciebie( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://bioslawek.files.wordpress.com/2018/07/na-czym-konkretnie-ma-polegac487-rc3b3wnouprawnienie-dla-homoseksualistc3b3w-prawdziwe-oblicze-homopropagandy-kompedium-wiedzy2.pdf

Przykłady Jeana-Dominique Bunela i innych ofiar „rodzin jednopłciowych nie przekonują jednak szerzycieli homopropagandy. Nie pokazują nam konkretów, tylko jakieś pseudonaukowe popłuczyny, naciągane ogólniki:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rodzicielstwo_os%C3%B3b_LGBT#To%C5%BCsamo%C5%9B%C4%87_p%C5%82ciowa

„Niewiele jest danych na temat wpływu orientacji seksualnej rodziców na tożsamość seksualną dzieci. Badania dotyczące seksualności i relacji partnerskich przeprowadzono na
@bioslawek: Przeklejane gotowce nie robią na mnie wrażenia. Rozumiem, że masz taki cel życiowy, żeby uskuteczniać propagandę, ale tutaj nie zadziała. Twoich artykułów i tak nie będę czytał, bo nie masz jakichkolwiek kompetencji do wypowiadania się w tym temacie. Mało tego - źródła które wklejasz są ekstremalnie nierzetelne i szkodliwe.
A kolorowankę z randomowym człowiekiem możesz wklejać jeszcze tysiąc razy, ale to nie będzie tysiąc dowodów, ale jeden przypadek jednego człowieka.
Przeklejane gotowce nie robią na mnie wrażenia.


@anonimek123456: Nie interesuje mnie to, co robi na tobie wrażenie. "Gotowca" zrobiłem, zeby nie tracić czasu, ponieważ wszyscy wypisujecie te same kocopoły - z wiedzą, że ignoranci i tak faktów do wiadomości nie przyjmą. Teraz wracając do nauki, to wasz sposób dowodzenia jest tak niemetodologiczny, że Karl Popper się w grobie przewraca( ͡° ͜ʖ ͡°) Popełniacie ten sam bład logiczny,
Pobierz bioslawek - > Przeklejane gotowce nie robią na mnie wrażenia.

@anonimek123456: Nie...
źródło: comment_g8YiGfskBr4Sk15KXDdKBFByNk1C5iZJ.jpg