Wpis z mikrobloga

@swiatelko: Zdradzę ci tajemnicę, przed protestem też zdarzało mi się pouczenie zamiast mandatu. Auto robi robotę, wolą pooglądać, wsiąść za kierownicę popatrzeć niż mandaty wypisywać.
  • Odpowiedz
  • 20
@HPLC przestań bredzić. Jeździłeś kiedykolwiek autostradą w Polsce? Polacy nie potrafią jeździć na autostradzie, nie zachowują odległości, nie rozumieją, że lewy pas służy do wyprzedzania, a nie do normalnego poruszania się po nim, ignorują wszelkie ograniczenia i ostrzeżenia na drodze. Dodatkowo zwyczajnie nie masz racji co do tego, że w Niemczech nikt nie podnosi tematów ograniczeń. 60% Niemców deklaruje, że popiera wprowadzenie prędkości. Co do ciekawostek to tylko mężczyźni do 30 roku
  • Odpowiedz
@DawajDawaj jesteś #!$%@?, ale muszę przyznać że szanuję, jak #!$%@? i się #!$%@? to zbierać nie ma co i karetka czysta po takim wyjeździe, sprzątać nie trzeba. Gorzej z tymi, którym zrobisz krzywdę w momencie swojej śmierci...

A stwierdzenie, że jeździsz bezpiecznie to skomentuję jedynie XD
  • Odpowiedz
  • 2
@Nolej jak ja bredze to ty #!$%@?, ci sami polacy jadą potem do Niemiec i jakos dalej tragedii nie ma. O wprowadzeniu zakazu prędkości w Niemczech gada sie ze 30lat lekko i jakoś nic sie nie dzieję w tym temacie(głównie i tak to przyśpiewki zielonych, uwierz wiem bo tam mieszkalem) i żeby zaspokoic twoją ciekawość jestem po 30stce i zarowno w Polsce jak i w Niemczech moja prędkość przelotowa po autostradzie to
  • Odpowiedz
@DawajDawaj: 115km/h ponad ograniczenie -> Bezpiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No #!$%@? w #!$%@? bezpiecznie xD Masz około 2x dłuższą drogę hamowania jak przy 140. I jeszcze debile plusują ;D

Chcesz #!$%@?ć, to #!$%@? do Niemców.

  • Odpowiedz
  • 20
@HPLC nie no wcale tragedii nie ma: w 2017 roku 70 zabitych i 700 rannych, autostrad mamy 1600 km w porównaniu z 2016 wzrost wypadków o 15%, zabitych o 40%. Także nie ma sprawy, Ty i Twoja "prędkość przelotowa" jest ok. Dodam, że prędkość i niezachowanie odległości to ponad 50% przyczyn tego stanu rzeczy. Byłeś chociaż na jakimkolwiek szkoleniu z jazdy proaktywnej, płycie poślizgowej, jeździe sportowej? Czy tylko jak statystyczny "mądruś" twierdzisz,
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Co mnie interesują inni. Ważna jest tylko moja osoba, innych mam w 4 literach
@Agemaker: Nie "#!$%@?ę się" nigdy możesz być tego pewien
@budus2: "Som" bezpieczne
@terwer358: Zmartwię cię, nie ty o tym decydujesz
@siodemkaxx: Najbardziej niebezpieczni są ci co jada lewym pasem 100km/h
@cienki137: To nie maluch, autko ma hamulce jak żyleta, staje praktycznie w miejscu.
@DupaJasia_: Jezdze szybciej i bezpieczniej niź 99,9%
DawajDawaj - @hpiotrekh: Co mnie interesują inni. Ważna jest tylko moja osoba, innych...

źródło: comment_7FgbyY1ZLluGmSQvTggoy0zJM8O2rBhi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz