Wpis z mikrobloga

Kurcze mam maly problem, w sumie nie wiem czy taki maly...
Po wyczerujacym dniu przegladajac Mirko zazywalem sobie relaksujacej kapieli jednak po chwili ta kapiel przestala byc relaksujaca...
W mojej wannie sa dwa odplywy, jeden na dnie i drugi blizej krawedzi, gdyby woda zaczęła przebierać...
No i lezac w tej wannie nie wiem czemu zaczalem sobie manewrowac paluchami moich stop przy tym gornym odplywie... najpierw wlozylem pierwszego palucha (prawej nogi) nastepnie pozostałego palucha (tego z nogi lewej). Po mikro chwili chciałem je wyciągnąć, jednak okazalo sie, ze wanna ma inne zdanie na ten temat...
Za chiny ludowe nie da sie ich wyciagnac. Leze w tej goracej wodzie jak kurczak ze skrzyzowanymi nogami... nie wiem co mam robić. Probowalem nalać jakiegos mydla ale nie pomoglo. Macie jakies niedrastyczne pomysly na uwolnienie mnie z tej waniennej niewoli? Chcialbym nie pozbywać sie paluchow. Nie wezwe przeciez pomocy, ze utknalem w wannie ;D czuje sie jak zakladnik lazienkowego potwora...


#pomocy #pytanie #kiciochpyta #wiezienie #niewola #zakladnik #uwolniczearcadio #paluch
  • 213
  • Odpowiedz
@Ze_Arcadio: byl taki swietny film co gosc podrozowal po wielkim kanonie i przypadkowo kamien zablokowal mu reke, chcac nie chcac musial uciac sobie reke by wyjsc. Moze jestes polskim odpowiednikiem tej historii. Nie chce cie straszyc ale kto wie moze gdzies za pare lat Karol Krawczyk zagra w filmie na podstawie twojej historii. xD
  • Odpowiedz