Wpis z mikrobloga

@Alexis_01: Najwidoczniej masz tak jak ja :) Przy wyrabianiu dowodu 176 cm, później 178, a dwa lata temu w szpitalu mierzyli i miałam 180, czyli rosłam do 25 roku życia najprawdopodobniej. Jak też masz wahania hormonalne, zaburzenia odżywiania, to pewnie urośniesz do ~182. Nie przejmuj się tym, wysokie dziewczyny są zajebiste :) Nie są humorzaste i wredne, mają idealne proporcje, długie nogi :D Jeśli nadal się obawiasz to ukierunkuj 'wzrost' troszeczkę
@Alexis_01 Kobieta rośnie średnio do 2 lat po pierwszej miesiączce. Z tego co piszesz to już ten czas powoli nadchodzi. :)

Jest wzor na potencjał wzrostowy w pediatrii. O ile dobrze pamiętam, dla dziewcząt odejmuje się od wzrostu ojca 13 cm. Dodaje do tego wzorst matki i wynik dzieli przez dwa. (Ale za to 13cm to sobie glowy nie dam uciąć, potrzebne mi to bylo ostatni raz jakies 6 lat temu :P).
@varmiok: Kusząca propozycja, nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Martiniquaa: O kurcze kurcze trochę mnie przeraziłaś teraz, no ale trudno, będę żyła nadzieją że nie przekroczę granicy 180 i przedłuże treningi które swoją drogą dopiero zaczęłam, może aż takiego bica nie zrobię ;D Dzięki Mirabelko! ʕʔ