Wpis z mikrobloga

Koldi - Neymar Remix

Wreszcie się ogarnął i wraca na stałe do robienia muzyki.

Koldi to legenda - nie zaprzeczysz. Nie zawsze było tak jak miało być, nie zawsze było tak jak chciałem - żeby było. I nadal jestem ogolony, umyty, lekko wypity ... ale też i parę lat starszy. Tylko i wyłącznie przez siebie, przez brak konsekwencji w działaniu - nie gram dziś przy sobocie koncertu w "Pścinie Dolnym" jak moi koledzy po fachu. I zajebiście się cieszę, że im się układa - super duma jak chłopaki lata temu gościli na kawałkach Alcomindz, niektórzy z nich przy ALCMDZ zaczynali - a dziś latają sobie po OLISie, ich ksywy widnieją na Empikowych półkach - żyją tym i żyją z tego. Dlatego to chyba czas na to - żebym po latach bezczynności i ja zrobił coś ze swoim talentem. Nie zapowiadam na tę chwilę nic z czego bym się nie wywiązał i czego nie mogę na tę chwilę potwierdzić - ale musicie wiedzieć, że pracuje nad projektem swojego życia. Teraz - udostępniam wam swoją osobistą wariację Neymara od Capital Bra i Ufo361 - w której umieściłem to co mi siedzi na serduchu od jakiegoś czasu - i jest to ostatni tak "lużny" numer który się pojawi na kanale Alcomindz. Nastaje cisza przed burzą. Wyczekujcie mnie gościnnie u kolegów po fachu, wyczekujcie moich rzeczy - takich - jakie zawsze chciałem robić.


Podpisano

Koldiusz Cezar


#nowoscpolskirap #rap #polskirap
harnas_sv - Koldi - Neymar Remix

Wreszcie się ogarnął i wraca na stałe do robienia...
  • 3
@harnas_sv: Szkoda, że prawdopodobnie przespał swój moment i promocyjnie zgubi się pośród tych wszystkich nowych raperów. Kiedyś Koldiego znano - często wyśmiewano, ale znano. Dzisiaj chyba nie ma już szans z młodymi wilkami, ale obym się mylił :P