Wpis z mikrobloga

@dawid-osial: Rozumiem, czyli "ktoś mi powiedział". Wszystko zależy jak z telefonu korzystasz - wiadomym jest, że granie w gierki itd. drenuje baterię bardziej, niż np. przeglądanie wykopu. Przykładowo obecnie mam 40% baterii, z czego 45 minut (50% zużytej baterii [czyli połowa z tych zużytych 60%]) to granie w dosyć obciążającą gierkę. Obecnie mam 2.5h czasu oznaczonego "screen on". Nie sądzę, żeby było to tragiczny wynik jak na dwuletni telefon.
@flip_: Nadzieja? To już się dzieje, wsparcie do iOS'a 12 ma dostać nawet iPhone 5S, czyli telefon roku 2013 (wg. GSM arena).

@dawid-osial: No to napisz, że Ci się to nie podoba, a nie kacapoły, że bateria #!$%@?, jak bazujesz tylko na opiniach znajomych. Szanuję Twoje zdanie, ale nie szerzenie pogłosek. A co do aktualizacji to napisałem wyżej, jak sprawa wygląda.
@flip_ zamieniłem iPhone 7 na OP 6 i uwierz mi, że to zupełnie inna klasa sprzętu. Nie ma raczej szans żebym wrócił do sprzętów apple. Bateria trzyma zdecydowanie dłużej i ładuje się od 0 do 100% ze dwa albo trzy razy szybciej. Szybkość też na korzyść OP.