Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #rozowypasek i głównie do #rozowepaski kieruje moje pytanie.
Mam straszny kompleks z powodu włosów na brzuchu (), depiluję je ale wtedy one wrastają i zostawiają straszne znaki. Jak sobie z tym poradzić?
Jestem lvl 25, zadbana, ale przez te włosy wstydzę się rozebrać czy na plaży czy nawet przy jakimś #niebieskiepaski
Może któraś też ma taki problem? Pomóżcie proszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#depilacja #pytanie #kiciochpyta #pytaniedorozowychpaskow #kosmetyki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10
Kup taką szczotke do masowania ciała. Przed depilacją szoruj brzuch. Po depilacji ponownie i znowu depilatorem. Albo zamiast szczotki peeling, jak wolisz. Powinno być wtedy mniej wrastających, te pojedyncze pęsetą usuniesz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem czy to akurat w tym przypadku pomoże, bo żem facetem jest, ale jedna kobieta, z którą byłem robiła sobie depilację całego ciała laserową raz na pare miesięcy. Tak mówiła, że jej to wystarcza na taki okres. Może też spróbuj? No co jak co to gładka była jak stół po heblowaniu. Pewnie to kosztuje troche, ale komfort i raz na pare miesięcy pewnie przeżyjesz, ona jakaś dziana nie była,