Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kobieta rozstała się ze mną mówiąc że właściwie nie było między nami bliskości emocjonalnej. Co to właściwie według Was znaczy? Bo już sam nie wiem czy dobrze definiuję ową bliskość emocjonalną i czym zrozumialem to co chciała mi przekazać... Jak byście to zrozumieli?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 12
NiebieskiOnkolog: @hamtaro ja jednak zgaduje, że było tak- on to taki typowy mirek, pewnie to była jego pierwsza albo druga kobieta więc nie wiedział jak się zachować. ona po jakiś tam związkach więc oczekiwała wszystkiego szybciej. on może i do niej pasuje, może przegadałby z nią setki nocy ale powinien najpierw się do niej przyzwyczaić, pewnie potrzebował czasu. Ona nie chciala mu tego czasu dac i wolala sie zwiazac z kims
Ja bym powiedziała, że to wzajemna chęć poznawania siebie, pielęgnowanie intymności, obustronne zrozumienie swoich emocji i uczuć, eksploracja umysłów. Wszystko na bazie rozmowy, słuchania siebie, podobnego podejścia do życia i świata (albo takiego jakiego oczekujemy od drugiego człowieka). Są ludzie, którzy działają jak trybiki napędzające jedną maszynę. Są zsynchronizowane, uzupełniają się, wiedzą jak razem pracować aby wszystko chodziło jak trzeba i podobnie jest z ludźmi w związkach. Rozmowy sprawiają, że się poznajemy,