Wpis z mikrobloga

a jakie to ma znaczenie dla ciebie w tej chwili?jak nie wiesz czym to sobie wygoogluj


@atrax15: próbuje zmusić twój mózg do pracy. Filtr powietrza też sie zapycha, a jakoś go nie wycinacie bo odfiltrowuje nieporządane cząsteczki. tak jak dpf. :) DPF ma mechanizm nawet wypalania,ale janusze kupują gulfy 1,9 TDI do miasta i zdziwienie że DPF za wcześnie zakończył żywot bo nie miał sie jak wypalić.

I pootem #!$%@?, że
@d__k filtr się zapycha ale kosztuje 20zl a nie kilkaset i to jest pierwszy problem,wiem że DPF ma mechanizm wypalania,nic nowego mi nie powiedziałeś,po trzecie co ma zrobić człowiek który chce auto do miasta a danym modelu auta silniki benzynowe są na tyle awaryjne że nie chce benzyny?kupuje diesla...bez dpfu,tak jak ja to zrobiłem ,albo go wycina ale to też spory koszt,wiem bo kolega wycinał i mi mówił ile dał i też
filtr się zapycha ale kosztuje 20zl a nie kilkaset i to jest pierwszy


@atrax15: nie kupuj diesela jak cie nie stać

a danym modelu auta silniki benzynowe są na tyle awaryjne że nie chce benzyny


@atrax15: kupuje inne auto

@atrax15: diesel do miasta. tak sie znacie na motoryzacji

ale puki


@atrax15: jakby dodać to i interpunkcję i styl wypowiedzi to pokazuje jaki poziom reprezentuja takie osoby jak Ty
@d__k ale ja nie chcę innego auta,i co wtedy?MPK albo rower mi zostaje, ewentualnie taxi od święta
Jestem dysortografem i co z tego?czego nie rozumiesz?
A styl mam taki jaki mam,nic ci do tego,wiedzę mam i nie zamierzam nic ci udowadniać,po prostu każdy ma swoje zdanie,nie musisz się z nim zgadzać ani tego tak manifestować i daruj sobie zmuszanie ludzi do myślenia,zmuś siebie może?
ale ja nie chcę innego auta,i co wtedy?MPK albo rower mi zostaje, ewentualnie taxi od święta


@atrax15: no to jazda. a nie te trujące gówna. Co za debil kupuje diesela do miasta? przecież to trzeba pojecia nie miec o motoryzacji
@d__k heh jakoś co drugie auto w mieście to diesel i jest wszystko ok,u mnie na podwórku parkuje z 50 aut,i ze 35 to diesle,mieszkam w mieście 250k mieszkańców także wcale nie takim małym ,DPF to zło
heh jakoś co drugie auto w mieście to diesel i jest wszystko ok


@atrax15: no właśnie nie jest ok, nie wiem jakim cudem nie jesteś w stanie tego zrozumieć. To że wielu debili sie nie szczepi to nie znaczy że to dobrze dla ogółu populacji