Wpis z mikrobloga

Mozecie mi pomoc z gierka? Nie jestem pewien, ktory event moglbym teraz ugryzc z moimi kartami? Staram sie zrobic Blazing Blue Fusion dla SS Vegito ale idzie mi jak po grudzie (cos tam team full STR probowalem, ale duzo krysztalow trace na continue jak dostaje K.O.), teraz mam 23/77 medali.

Screeny w komentarzach...

#dokkanbattle
  • 20
@mgmuras: Może spróbuj phy vegeto ssjb leader, phy vegito ssj, int goku&vegeta, teq goku i teq vegeta i str vegeta ssj3
eventualnie zrob phy trunksa i int gohana na ur i ich dodaj do teamu, bo z tego co u Ciebie widzę to leader pod super jedynie możesz dać, ale ja nie gram aż tak długo, żeby się wypowiadać na temat teamów xD więc pozwolę sobię zawołć wyjadaczy dokkana ( ͡
@MeaTT
@mgmuras Jak dla mnie to tak SSJB Vegito Leader, Lr Vegito (Goku Vegeta) Lr ssj3 Goku teq Super Vegito Phy, SSJ3 GOKU agl i na koniec Tapion albo ssj3 Vegeta GT. Celował bym wpierw w event z ssj3 Goku agl(bardzo łatwo ci pójdzie) i dokkan pierwszej karty. LR SSJ3 GOKU ma darmowy SA 10 także polecam wyfarmic i potem stopniowo lecieć w trudniejsze eventy możliwe że uda ci się zrobić event
@Maku_15 korzystając z okazji, chce zapytać czy opłaca się mieć teq zamasu w potara teamie? Bo mam jako lidera LR goku&vegeta, agl goku black, agl super vegito, phy vegito blue phy kefle i wlasmie jego i nie wiem czy go nie zmienic na phy goku black, który bedzie lepszy?