Wpis z mikrobloga

#polskiyoutube to taki #rakcontent że już nie wiem co mam napisać XDD
Podany przykład pokazuje że możecie być popularni mieć w uj subów i pieniędzy a i tak będziecie #przegryw #betacuck itd.
najpierw tl;dw
dziewczyna zdradza faceta i zrywa przez internet a ten mówi by ją szanować XDDD #logikaniebieskichpaskow
dłuższe tl;dw:
dziewczyna jutubera uznała że chce przerwy od socjalmediów i żeby spędzili weekend osobno on się zgadza jedzie do wawy pracować, w weekend dowiaduje się że ona jest nad morzem z grupką facetów mimo iż mu nic nie mówiła, potem dostaje zdjęcie ze snapa gdzie jego dziewczyna się całuje z jednym z tych facetów, dziewczyna usuwa zdjęcia ze swoim chłopakiem z instagrama tak z nim zrywając, co odpowiada chłopak? Nie hejtujcie jej, szanujcie ją bo jest dziewczyną XDDDDDDDDDDDD #youtube #nocnazmiana
bb99 - #polskiyoutube to taki #rakcontent że już nie wiem co mam napisać XDD
Podany ...
  • 42
@bb99: jak w głowie masz beta myślenie, to żaden hajs i żaden fejm nie zrobią z ciebie kozaka, bo będziesz mentalnie nadal w tym samym miejscu. A polski YT to dno i wodorosty, aż wstyd mi jak oglądam takie rzeczy. Ta jego ex karyna zablokowała możliwość komentowania zdjęć na insta, chyba ma dosyć bycia nazywaną dziwką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#redpill taguj