Wpis z mikrobloga

@Samol94: mi trochę przeszkadza, ze jest moczopędna. A jak częstowałem znajomą, która nie pije nawet kawy to ją osrało xD (to pewnie reakcja na zbyt duże stężenie kofeiny)
  • Odpowiedz
@Samol94: ja tylko ksero w pracy rozebalem. Wypiłem pierwszy raz taragui energy 2000 mix. Wszystko było dobrze az mnie strzeliło, a ze mialem parę dokumentów do kserowania to zacząłem. Jedna strona druga strona trzecia strona ksero juz sie grzeje a ja jej dalej kuwrie cisne i kseruje, lecą kartki jak #!$%@?, wszędzie kartki, na biurku na ksero na podłodze, wszystko w kartkach, ogólnie szał.
Polecam.
  • Odpowiedz
@Samol94: kiedyś przed basenem wypiłem yerbę od takiego rastamana- mówił że nawet umarłego stawia na nogi. Popływałem godzinę i wróciłem do domu, ale yerba w ogóle nie działała- tak jakbym wypił wodę. wkurzyłem się że mnie oszukał ten gosć, ale machnąłem ręką. Nagle zachciało mi się strasznie srać. Doleciałem do łazienki, robię swoje, a tu nagle facet mnie klepie w ramię i mówi "panie, na basenie się nie sra" #takbylo
  • Odpowiedz
@Giezunio: @Vereor: @Raffael: @levusek1992: @Miedziany_Brodacz: @srul2016: @Shadou: @stjimmy: @scorpio18k: @RSjabber: @Trzesidzida: @vundo: @korporacion: @Demoliton_hammer:

temat może nieco śmieszny
ale
przerzuciłem się na pajarito, sypie mniej niż połowę matero (300ml), pije z tego jakieś 8-10 zalań, 8h tylko w pracy, żadnych złych skutków
piłem tak 2-3 tygodnie a później prawie ścięło mnie z nóg; ból głowy, złe samopoczucie, senność
  • Odpowiedz