Wpis z mikrobloga

Ehh...Mirki i Mirabelki czy warto w ogóle iść do szkoły jednorocznej? Czy po takiej szkole jest w ogóle szansa na pracę w zawodzie? XD W sumie to chciałabym pójść,ale nawet nie wiem jaki kierunek wybrać. Ktoś z was skończył takie cuś? ʕʔ Warto było? #szkola #szkolenia
  • 13
No a jak na to patrzy przyszły pracodawca. Bo jak ktoś skończy sobie taką szkołę np. w kierunku pracownik ds. osobowych, to chyba nie ma co się równać z tymi co skończyli studia.
@Eyan: pewnie ze warto bo nauczą cię technik i sztuczek do których dochodziłabyś latami. Do tego znają literaturę i można popracować na różnym sprzęcie i podpytać nauczycieli co warto wybrać. Oczywiście to wszystko jeżeli szkoła trzyma poziom.
@Eyan: Nie wiem co to znaczy szkoła jednoroczna, ale jeśli robisz kurs konkretnej umiejętności to jak najbardziej sensowny okres. Ja robię teraz 13-15 miesięczny kurs i jestem po 3 miesiącach bardzo zadowolony. Kwestia pewnie gdzie i czego ten kurs, ale u mnie wygląda to jak studia, ale mam tylko przedmioty, które są w temacie kursu istotne, stąd trwa to rok, a nie 3,5 xD
Czym jest EKSPEDYTOR?


@wezsepigulke: tego nie wiem xD

Jeśli interesuje Cię zarabianie to wejdź w ogłoszenia, zakładka praca, zobacz kogo najczęściej poszukują.


@wezsepigulke: no właśnie nastawiam się na zarabianie, i na pewno popatrzę,poszukam kogo najchętniej poszukują do pracy, zanim się zdecyduje na jakiś konkretny kierunekʕʔ