Wpis z mikrobloga

@Jotu: No spoko, ja tez chcialem, ale zycie to cqurwa i dala mi uczulenia, alergie i astme, pozdro.
Fajnie jest zobaczyc jak w kolejce Januszexy bija piana z ust jak ktos idzie z legitymacja za krew.
@zajo22: w aptekach to i bez tego parę razy mnie puścili jak pokazałem zwykłą książeczkę w której wpisują donacje wszystkie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A to nie jest tak że po oddaniu 6L dopiero możesz się starać o szybsze przyjęcie u lekarza?? W sensie że dopiero wtedy legitymacja nabiera swojej wartości
@Pawel24 ja jeszcze nigdy nie skorzystałem a jestem zasłużony. Może dlatego, że nigdy nie trafiłem na potężna kolejkę, a te dwie maks trzy osoby przede mną jestem w stanie poczekać. Tym bardziej, że oni też pewnie już swoje wyczekali, a ja w sumie nic takiego nie robię, żeby wielce się wpychać.

Jak kiedyś będzie 20 osoby przede mną i cały dzień czekania, a ja będę się spieszył to może wtedy ;)
@Jotu: gratulację Bohaterze! Ostatnio siedziałam na poczekalni i właśnie przyszedł jeden niebieski, chciał wejść pilnie pokazać swoje badania bo wyszły bardzo źle i panie z rtg. kazały PILNĄ konsultację (lek. pulmunolog). Te stare #!$%@? zastawiły drzwi, nie pozwoliły mu wejść, a więc on grzecznie cyk legitymacja- a te HO HO pewnie wydrukował na tych drukarkach z internetów :)
wysłałam doktorowi sms ze za drzwiami się biją- wyszedł i zawołał jego i