Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 206
Tak sobie myślę, że wszyscy Ci ludzie którzy pracują więcej niż 8h to kompletnie przegryw. ¯\(ツ)_/¯ Gdyby mi ktoś powiedział abym został godzinę lub dwie dłużej w pracy, nawet odpłatnie, to bym go wyśmiał, bo pieniądze to nie jest wszystko a liczy się jeszcze rodzina i pasja. ¯\(ツ)_/¯ A naprawdę, pracy jest całe mnóstwo i wystarczy ją zmienić jak ja, polecam ten stan, kiedyś nocki cały tydzień, teraz poniedziałek - piątek 7-15. ()

#przemyslenia #oswiadczenie #pracbaza #praca #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 117
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Gdyby mi ktoś powiedział abym został godzinę lub dwie dłużej w pracy, nawet odpłatnie, to bym go wyśmiał, bo pieniądze to nie jest wszystko a liczy się jeszcze rodzina i pasja

2200 do ręki, mieszkam z rodzicami z racji młodego wieku.


@zelyegapu: ratuje Cie to, ze mieszkasz z rodzicami. Gdybys mieszkal sam mysle ze na pasje na ktora masz tyle czasu mogloby Cie nie stac... ¯\_(ツ)_/¯
Tak sobie myślę, że wszyscy Ci ludzie którzy pracują więcej niż 8h to kompletnie przegryw. ¯_(ツ)/¯ Gdyby mi ktoś powiedział abym został godzinę lub dwie dłużej w pracy, nawet odpłatnie, to bym go wyśmiał, bo pieniądze to nie jest wszystko a liczy się jeszcze rodzina i pasja. ¯_(ツ)/¯ A naprawdę, pracy jest całe mnóstwo i wystarczy ją zmienić jak ja, polecam ten stan, kiedyś nocki cały tydzień, teraz poniedziałek -
@FUTdeals: bo trza mieć też i pieniądze? Poza tym to siedziałem 4 miechy szukając pracy i najgorsze co może być to siedzenie na bezrobociu¯\_(ツ)_/¯ A tak to na 8h, dniówka do kieszeni i git( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zelyegapu: Jak mam coś konkretnego do roboty i dobrze mi idzie, to chętnie mogę zostać powyżej 8h, najgorzej jak trzeba sobie szukać zajęcia na siłę albo wali się głową w mur, bo nie wiadomo nawet jak się za coś zabrać.
Te dwie rzeczy można też łączyć I raz być 10h, a raz 6 :>
@zelyegapu 2/10 bo odpisałam. Synku, dorosniesz to zrozumiesz że nie zawsze jest kolorowo. Obecnie pracuję więcej niż etat bo zmusiło mnie do tego życie, za kilka miesięcy wyjdę na prostą i będę mogła wrócić do 40h na tydzień albo dalej będę zarabiać aby mieć na swoje pasje a ty tutaj zarabiając ledwo 2 tys (na co? Na nową grę?) #!$%@? że byś nie został po godzinach. Poczekaj aż będziesz sam kupował jedzenie,