Wpis z mikrobloga

Nie wim czy ja jestem dziwny, ale chciałbym to gdzieś zgłosić, tylko nie wim gdzie - #gruszkacontent

Dzisiaj zauważyłem na ulicy Hubskiej we #wroclaw kilkanaście beczek 200 litrowych z oznaczeniami ADR i piktogramami clp - szkodliwe dla środowiska wodnego i działanie drażniące (śnieta ryba i wykrzyknik).
Stoi to na rozkopanej drodze bez żadnego zabezpieczenia ani nadzoru. Każdy może podejść i zrobić co chce. Pomożecie? Jak sami o siebie nie zadbamy to nikt tego nie zrobi.
#ochronasrodowiska #przyroda #bezpieczenstwo
  • 17
@ghoulas mozensanto jakieś sredkh które mogą stać nie jestem jasnowidzem. Masz wątpliwości dzwoń ooo tylko podaj dane z etykiety. Cement też jest szkodliwy a stać może bez nadzoru.
@sEB-q: stary, ale na środku drogi stoi kilkanaście dużych beczek z oznaczeniami. Ja w swojej firmie muszę wszystkie produkty z oznaczeniami clp odpowiednio składować i jeszcze najlepiej mieć ubezpieczenie środowiskowe a największe opakowanie w magazynie ma 20 litrów. Tutaj masz 200l x kilkanaście.
@FELIX90: z naciskiem na "chyba" ;) nie musisz nic zgłaszać, dzwonisz i mówisz, że są beczki ze smutnymi rybkami i w obawie o swoje zdrowie chciałbyś się dowiedzieć czy oni się tym zajmują czy może ktoś inny, podchodziłeś w ogóle do tych beczek?