Wpis z mikrobloga

Pacjent: S7e + MiBand2 + moduły BT w autach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Noszę codziennie mibanda 2 jednak nie mam go cały czas połączonego z telefonem z BT - włączam sobie raz dziennie żeby przerzucić dane do appki i tyle. Jak wsiadam do auta włączam BT w telefonie, żeby mieć połączenia i muzykę przez moduł BT w aucie. Problem w tym, że przez dobre 10min na początku muzyka gra z przerwami (10sek dźwięku, 5sek ciszy i dalej leci piosenka - czyli bez pauzy w międzyczasie). Jak wyłączyłem sobie raz mibanda to wszystko wróciło do normy.
Serio BT w S7 jest tak ch*jowy, że dwa urządzenia na raz powoduje takie zawiechy? Sprawdzane w różnych samochodach z różnych lat (od wbudowanych po transmitery) i wszędzie to samo ( _)
#samsung #miband #xiaomi #s7edge
  • 7
@Poemat: Mam Redmi 4X oraz Mi Band 1s i łączę się przez BT używając Spotify z autem - nie mam takiego problemu. Dodam, że BT mam ciągle włączone, czasem tylko na początku przez dłuższą chwilę się łączy, ale jak już się połączy to działa bez żadnych przerw.
Może problemem jest standard BT?
@chim3ra: masz na myśli standard BT w aucie? mimo to myślę, że nie, bo jak napisałem, sprawdzałem w różnych autach (pugi ze "starym" i nowym i-cockpitem, bmw f30, corsa D z roidmi, nowa fiesta z ubiegłego roku) i wszędzie to samo