Wpis z mikrobloga

@fesaczi: Jest w planach. ;)

@Papasanbaba: Spód też szpachlował, że aż mechanik był zdziwiony? Nie ukrywam, kilka stłuczek było i pewnie miliard kilometrów walnął, bo w przebieg przy takich autkach nie ma co wierzyć, aczkolwiek bez kitu jedne z lepszych wozideł jakie mogłem do 5k dorwać. Mechanicznie wszystko sprawne w dniu zakupu, filtry nawet całkiem spoko były przy wymianie. Szpachla jeśli jest, to dobrze ukryta.
@LizeJakLessie jak tak to rewelacja. Kiedyś miałem Vectrę z tym silnikiem. Zrobiłem chipa i chodziła jak rakieta. Jak padły wtryski i turbo jednocześnie to poszła na żyletki. Oczywiście była wtedy i tak już dużo lżejsza, ale rdza nie przeżarła jej na wylot.
Miło ją wspominam :)
@mar_joz: Vectrą kumpel też w dieslu 2.0 śmiga i chyba sobie zacznie chwalić, bo w końcu ją zrobił, wyczyścił i jak rakieta chodzi pomijając odpalanie (chyba, że to już sobie też ogarnął o ile się w ogóle da, bo ponoć niektóre silniki w oplach z natury #!$%@? paliły jak chociażby moja poprzednia astra f).
@taki_tam_ktosu u mnie odpalał jako tako. Okazało się że tylko jedna świeca żarowa była dobra. Po wymianie i na dobrym Aku na -23 odpalał od strzała. Jeżeli nie świece to na pewno pompa padła:) można się ratować zaworkami, żeby się paliwo nie cofało. O ile jeszcze to coś da