Wpis z mikrobloga

to są projekty które naprawę coś stworzyły mają zespoły złożone z prawdziwych naukowców, podpisane umowy partnerskie z realnymi firmami i idą do przodu bez potrzeby tworzenia pustego rozgłosu. Wiedzą sami do kogo kierują swoją pracę i do nich tylko i wyłącznie ograniczają ten kontakt.


@Rozgryzacz: Jedna z najgłupszych rzeczy jakie tu widziałem. Coś takiego nie świadczy dobrze o projekcie. Momentalnie go dyskwalifikuje jako poważną światową walutę. Można ufać tylko protokołowi. Tylko on cię nie oszuka i tylko on daje gwarancję bezstrroności, bezinteresowności, uczciwości.
Ty zachwalasz coś co jest centralizacją. "Naukowcy" jakich ty sobie wyobrażasz nie projektują kryptowalut, nie znają się na tym kompletnie. Nie mają nawet pojęcia o tym jak funkcjonują.
Firmy nie tworzą krypto. To idiotyzm. "firma" ma przynosić dochody, nie może tego osiągać z kryptowaluty.
Chcesz zamienić instytucję finansową na prywatną firmę? Zajebiście. Z deszczu do szamba.
Na szczęście kiedy coś takiego jest tworzone to tylko grupka frajerów jak ty to kupuje, reszta olewa i zostajesz wyzerowany.

Pewnie uważasz IOTę za coś zajebistego Mam nadzieję że się zapakowałeś panie "nie kreujący się na znawcę"

A tak naprawdę pomimo tego że 70% lub może i więcej tokenow i coinow tak samo jak bitcoin jest mało warta,


Pokarz mi które są coś warte, proszę ja też chcę na moon ;)

Nie wiem kim jesteś ale nie lubimy tu takich jak ty, idź na grupy FB albo na forum.bitcoin, tam ci przyklaszczą lepsze środowisko dla ciebie. Blokuję na starcie. Nie chcę widzieć nawet twojej odpowiedzi. Zachowaj te farmazony dla scamcoinów

#kryptowaluty #bitcoin
  • 9
@brudnyPampers: Konsensus to jest to dzięki czemu kryptowaluta istnieje w ogóle. Od lat próbowano, nikt nie potrafił bez niego nie było sensu tworzyć waluty cyfrowej bo nikt by jej nie używał, nikt by jej nie ufał.
Satoshiemu udało się to osiągnąć. Konsensus w protokole. Wyeliminował trzecią stronę w transakcji. Ten protokół dba o uczciwość. Nie możesz go oszukać. Ludzie myśleli że tego się nie da zrobić, wielu próbowało. Satoshiemu się udało.
@brudnyPampers: W takim razie widzisz. Jak mam traktować takich jak ty? Wyprowadzam cię z błędu, daję na tacy to co powinieneś rozumieć od początku ale nikt ci tego nie dał. Co mam w zamian? Złość, foch. Jaka reakcja? Brak argumentu, merytoryki. Odnosisz się do innego tematu byle by pocisnąć. Żałosne. Dlatego tak wami gardzę, bo na każdym kroku ktoś taki jak ty mi się napatacza i zawsze zamiast rzeczowej rozmowy jest