Wpis z mikrobloga

@kazzr: Gra jest świetna. Super ciekawy, średniowieczny świat, różnorodne questy, świetny system rozwoju postaci i perków. Jedyna wada tak naprawdę to problem wczytywania wszelkiego otoczenia (najgorzej w miastach) - np czapki npców pojawiają się dopiero kilka metrów przed nimi. Mimo wszystko tak strasznie to nie razi i bawię się świetnie już ponad 30 godzin.
@limp grasz na pro czy na zwykłym PS4? Jak problem ze spadkiem FPS? W wiedźminie #!$%@? mnie łapała, ale grałem dawno temu, teraz słyszałem że poprawili. Jak w kdc?
@limp: zastanawiam się czy warto faktycznie płacić 250zł. fabuła i świat wygląda na mega, ale grafika to remaste obliviona i dobrze piszą w komentarzach. a te doczytywanie zawartości to też masakra jakaś :D
@kazzr: > ale grafika to remaste obliviona

Kwas jakiego dawno nie słyszałem. Grafika jest niesamowicie piękna (tak pięknej flory i fauny obecnie nie uświadczysz w żadnej grze moim zdaniem). Używkę wyłapiesz za połowę tej ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@limp: dobra, kupię dzisiaj, #!$%@?ć używki, na dzisiaj i tak nie kupię a dzisiaj chce pograć właśnie, 200zł mnie nie zbawi, ale zazwyczaj wydaje kase na gre, zagram raz czy dwa i mi się nudzi. a tutaj klimat może mnie wciągnąć bo jest masa rzeczy do robienia ;)
@kazzr: Klimat to jest największa zaleta tej gry moim zdaniem. Praktycznie w żadnej grze nie wnikam w ciekawostki świata gry, a tutaj czytam z wielkim zainteresowaniem wszystkie wpisy na temat średniowiecznych profesji, budowli, wierzeń itd. Główny wątek fabularny, oparty o historyczne wydarzenie tez jest ciekawy i nie brakuje mu rozmachu. Mam nadzieje, że spodoba Ci się tak jak mi i nie zawiedziesz się :)
@kazzr: No i fajno :) ja tez w nią cały czas pykam, kupiłem wczoraj dlc i bawi już prawie 40 godzin a chyba nawet w połowie nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)