Wpis z mikrobloga

Z takich małych sukcesów to od początku maja do dzisiaj schudłem z 86,5 kg do 76,5 kg - i walczę dalej. Bebech nadal jest, ale zdecydowanie mniejszy () Mega się cieszę :D

Zacząłem od diety MŻ. Z dnia na dzień. Po prostu. Do tego z czasem więcej ruchu (nie siłka, ale kilka razy rowerem do pracy, kilka razy basen, spacery), a obecnie staram się zmieniać powoli dietę na lepszą i na stałe wyeliminować np. fastfoody. Zero wielkiej filozofii.

Fotki nie ma, ale dajcie plusika na zachętę xD Po 5 latach ciągłego i powolnego wzrostu wagi w końcu się ogarnąłem!

#mirkokoksy #zdrowie
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtas_mks: ładnie, brawo!

Dokładnie, identycznie tą metodą schudłem z ok 89 kg do 70 przy wzroście 179.5 cm. U mnie jest dużo roweru, teraz ważę ok 75-76 kg i jest idealnie. Nawyki żywieniowe pozostały. Jem dużo, smacznie a nie tyje bo nie wpieprzam tony cukru który jest wszędzie.

Z najlepsze co mi pozostało to odstawienie w 98% pieczywa. Zamiast tego kasze i dobrej jakości makaron pełnoziarnisty.

Żyję już tak 4 lata
@AtrFib25: Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NoOneee: Nie liczę, choć z ciekawości sprawdzam ile kcal mają poszczególne produkty. Stąd też np. jem dużo owoców czy też totalnie porzuciłem cukierki xD No i jak zjem coś wybitnie kalorycznego (np. pizza, tłuste mięso na weselu lub najem się u znajomych niezbyt zdrowych rzeczy) to staram się przez kilka dni ograniczyć do napojów i lekkich posiłków.

No i wbrew