Wpis z mikrobloga

Dzieci umierają na raka bo chłop i baba kiedyś zjedli jabłko. TAK BYŁO(to nie bajka dla dzieci) no i to też nasza wina bo jesteśmy grzeszącymi #!$%@? i przez nas dzieci umierają. Macie cierpieć, słyszycie? Od dzisiaj każdy z was ma się użalać nad sobą i biczować się to wtedy nakopiecie dużo waluty za które wykupicie kogoś z czyśćca, tak jakbyście kopali bitcoina, czaicie? Im więcej cierpienia tym lepiej. Jak nakopiecie tak ze 100 batów w dupsko to zarobicie na wykupienie adolfa z kotła szatana

Ja #!$%@? takich głupot nie czytałem od czasu kiedy na forum zbawienie widziałem wątek że góry to tak naprawdę giganci zamienieni w skały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkatoli #bekazpodludzi #shitwykopsays
ActiveekHere - Dzieci umierają na raka bo chłop i baba kiedyś zjedli jabłko. TAK BYŁO...

źródło: comment_PRnKHJIra0Ii3bjMFRjT7QyVFcXstxm5.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@ActiveekHere:
Dzięki waszej liście przebojów moje wpisy mają o wiele większy zasięg, dziękuję :)

Możecie mnie wrzucać częściej, będę zobowiązany :p

Poza tym penetruję dzięki takim wpisom jak Twój różne zakątki wykopowego piekła w którym rozgosciła się neuropa.
Bez tego bym nie dał rady dotrzeć do tylu zagubionych dusz xd
  • Odpowiedz
@michu12345: ba, ta logika sięga dalej. Podobno bóg jest wszechwiedzący, więc musiał wiedzieć, że Adam i Ewa to jabłko zjedzą. Stwórz ludzi z wolną wolą, którzy nie wiedzą co jest dobre, a co złe (dopiero zjedzenie jabłka dało im taką wiedzę) i zakaż im jedzenia jabłek z tego jednego drzewa, wiedząc, że i tak to jabłko zjedzą, bo nie wiedzą, że nieposłuszeństwo jest złe. A potem się #!$%@? na nich i
  • Odpowiedz
@dendrofag: po co ty wprowadzasz jakieś polityczne terminy jak tutaj nikt nic nie napisał o polityce, ja nawet nie wiem co to jest neuropa i mam w to #!$%@? jajca xD tymi politycznymi #!$%@? jeszcze bardziej udowadniasz jaki masz przeżarty mózg, cieszę się ze twoje wpisy będą miały większy zasięg, więcej ludzi będzie mogło się pośmiać z foliarza :)
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: czekaj, czekaj... Przecież on wbił bordo na wykopie. Portalu społecznościowym, który działa identycznie jak fejsbuki czy instagramy, gdzie "lajki", "serca" oraz "plusy" generują krótkotrwałe uwolnienie endorfin, czyli hormonów szczęścia.
Tym prostym sposobem dochodzimy do faktu, który brzmi następująco: WYKOP TO DZIEŁO SZATANA, BO DAJE SZCZĘŚCIE



  • Odpowiedz
  • 0
@ActiveekHere cierpienie jako waluta do wykupywania dusz z czyśćca to jakiś totalny abiblijny absurd, aż mi się głupio zrobiło że ludzie takie rzeczy wymyślają
  • Odpowiedz
@MarekOnline: ok. W Biblii nie ma nic o tym, że zjedzonym owocem było akurat jabłko, więc z kasy nici. Ale faktem jest, że Biblia traktuje o jedzeniu owocu z drzewa poznania dobrego i złego. Rdz 3, 6-7. To czy było to jabłko, grzuszka czy inny owoc nie ma żadnego znaczenia dla całości opowieści.
  • Odpowiedz
@ellek: Nie ma żadnego znaczenia, bo to nie o owoc chodzi, lecz o zobrazowania działań nieprzyjaznych Bogu.
Wybacz, ale denerwuje mnie, gdy ktoś pokazuje swą ignorancję, aby tylko innemu dopierdzielić - akurat katolikom można wiele rzeczy zarzucić - chociażby to, że miłosierny Bóg jest jednym z największych morderców w Piśmie Świętym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: nigdy nie rozkminiałem jednej rzeczy. Skoro Bóg jest super wszechwiedzący to wiedział, że Adam i Ewa są na tyle niedoskonali, że zjedzą owoc, a mimo to ich stworzył. Wiedział również, że ich potomkowie będą za to umierali i wiedział, że finalnie zdechnie za to jego syn. O wszystkim wiedział, ale i tak stworzył tych ludzi i ich skazał na cierpienie bo tak, a ludzie mu jeszcze dziękują XDDD. Nie mógł
  • Odpowiedz
@MarekOnline: doskonale wiem czego metaforą jest "jabłko" Adama i nie drwię z faktu, że jakoś chciano pokazać, że za nieposłuszeństwo wobec Boga ludzi czeka kara. Drwię natomiast z dwóch innych rzeczy. 1. Z całkowicie nielogicznego przedstawienia tej sytuacji. Tworzenie ludzi nierozróżniających dobra od zła, a potem karanie ich za złe postępowanie jest nielogicze, a nawet głupie. Wystarczyło w całej tej historii stworzyć człowieka świadomego różnic między dobrem i złem. Tylko tyle
  • Odpowiedz
@WesolyCzajniczek: Kościół już od dawna naucza, że Księga Rodzaju to jedna wielka metafora. Wszyscy doskonale wiedzą, że opowieść o stworzeniu świata to bajki pisane dla ludów Bliskiego Wschodu, żeby prosty lud wiedział skąd wiązł się na Ziemi, i że Bogu należy się posłuszeństwo. Jednak absurdalne jest to, że mimo iż Kościół przyznaje, że ci konkretni pierwsi ludzie nie istnieli, to dalej brnie w dogmaty wynikające z tego, że istnieli (grzech pierworodny).
  • Odpowiedz
@ActiveekHere Skoro bóg tak ukarał cały ludzki gatunek za zjedzenie nieodpowiedniego owocu to ciekawe jakby zareagował na wymordowanie sześciu milionów ludzi w specjalnie do tego celu przygotowanych obozach, bo nie pasowali do wizji świata pewnej grupy osób... A nie, czekaj - przecież boga nie obchodzą takie drobnostki. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz