Wpis z mikrobloga

Mirki depresja to jednak **ujowa choroba. Jednym slowem UMIERAM ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nikt mnie nie uprzedził, ze efekty odstawiania SNRI sa tak tragiczne. Od 3 dni praktycznie nie moge robic nic poza leżeniem. Mam ciagle zawroty glowy i nudności a do tego co chwile czuje jakby przeszywał mnie paraliżujący prąd. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nic tylko wzywać śmieciarkę.
Pocieszcie chociaz plusem, bo takie objawy w najgorszym wypadku moga potrwac do miesiaca a za tydzien pierwszy dzien w nowej pracy. (,)
#wezsielecz #zalesie #przegryw i w sumie troche #zebroplusy
  • 151
  • Odpowiedz
@raczej_schizotypal: Duloksetyna. Miec co? xD
@raczej_schizotypal: Chyba sie boje tak eksperymentować xD I pomogly
@Devih: Pacz dwie linijki wyzej :)
@Ogladacz2137: No nie wiesz? xD
@Poliuretanowy_Mariush: Probuje sie nie porzygac kiedy musze isc do sklepu albo kiedy musze wstac z lozka, wiec nie, nie probowalam biegac xD
@raczej_schizotypal: No ale jednak troche kijowo raz czuc sie królem zycia a raz spadać na dno. Ja bym jednak
  • Odpowiedz
@BzdziagwaLujka: mieć prądy w głowie. I te dreszcze były nawet przyjemne pod warunkiem, że było ciepło (odstawiałem w lutym). Nie działało na mnie, ale dla mnie wszystkie leki to g... z wyjątkiem moczu, a metamfetaminy i lewdopy lekarz nie chce mi przepisać:)
  • Odpowiedz
@wypokk: @BzdziagwaLujka: Wszystko kwestia mentalności i spojrzenia na sprawę, wiem, że czasami ciężko, ale trzeba się postarać dla siebie, żeby coś nawet nie zrobić, tylko robić. Jeśli jest tak ciężko, że każdy impuls przygnębia, to pierwsza rzecz nie siedzieć na mirko XD W dniu w którym trafiłem do szpitala normalnie wcześniej pracowałem, a jak wychodziłem w piątek to w poniedziałek normalnie do roboty. Człowiek w niezmieniających się warunkach gnije od
  • Odpowiedz
@drapieszny_jak_lef: Oj ja bylam w takim stanie, ze jak poszlam na l4 to przez pierwsze dwa miesiace praktycznie nie wychodzilam z pokoju. Ale nie zaluje, bo bylo mi to potrzebne. Odżyłam i potem z kazdym miesiącem bylo coraz lepiej az teraz jak widac odstawiam leki :)

Trzymam kciuki zeby u Ciebie przeszlo to mniej boleśnie ()
  • Odpowiedz