Wpis z mikrobloga

@150bpm Trudno o jakąś dobrą grę MMO w dzisiejszych czasach.
Tibia ostatnio się dobrze rozwija i przyciąga więcej graczy, zawsze można spróbować.
A jak nie to jedynie WoW jest wart czasu, reszta to dojarki na kasę albo umierające gry.
@150bpm: Bless zaliczyło wtopę już na starcie i do tej pory ma bardzo wiele wad, jak i negatywnych opinii, niemniej musiałbyś sprawdzić sam. Blade and Soul nadal w formie, ma się dobrze i zawsze jest coś do roboty. ArcheAge podobnie, Aiona zawsze będę polecać, chociaż teraz jest dużo sprzecznych opinii, bo nie każdemu obecna forma odpowiada. O dziwo Black Desert pomimo powszechnego hejtu i chamskich zagrywek twórców nadal dobrze sobie radzi,
Dzięki za odpowiedzi, upewniliście mnie tylko w tym, co już sam wiedziałem, ale wybrałem Guild Wars 2. Jest gość z pewnego portalu, który namówił mnie do gry i zaprosił do guildi i jeśli ktoś by miał ochotę popykać, to dajcie znać ;)
@150bpm: to GW2 to za niedługo będą wciskać wszystkim jak EvE Online :P Nie kazdemu podpasuje styl jaki tam panuje.

@Nidor: Bless jest martwy. BnS - problem jest że lepiej stworzyc nowa postać niż wrócic do grania. ArcheAge - niestety poza 2-3 miesiącami na fresh serverach to gra sie bardzo słabo. Fajny jest na start. Black desert - grają ludzie bo na ta chwilę nie ma konkurencji jeśli chodzi o
@ghoulas: Maple Story 2 - na pewno zagram z córką :)
GW2 - uważasz, że jest wciskany? IMO to dobra alternatywa dla WoWa. Jeśli się mylę, to sprostuj proszę.
ESO - to prawda, że solo gra się lepiej.
Black Desert - próbowałem, jest ciekawy, ale czegoś brakuje.

Prawda jest taka, że cierpię na syndrom niedoboru WoWa i zawsze dobrą odpowiedzią będzie powrót do niego, ale to jeszcze nie czas. Póki co
@150bpm: własnie GW2 jest chyba dobrą alternatywą dla WoW'a ja osobiście WoW'a nigdy nie trawiłem więc pewnie dlatego GW2 mi nie podszedł. Fakt że obecnie jest jedną z nielicznych gier MMORPG które żyją.

W MS2 bede grał, nie potrzebuje córki jako wymówki ;) Moja woli Smite.

Obecnie na horyzoncie oprócz MS2 nic niema wiec lipka jesli chodzi o MMORPG. Pozostaje grac w coś innego i czekać.