Wpis z mikrobloga

Myślicie, że warto pójść na taki kurs za taką cenę będąc totalnym laikiem?

Program warsztatów:

Cykl/seria 1: (01.10.2018)

– programowanie – o co chodzi
– Python podstawy
– programowanie podstawy
– zadanie

Cykl/seria 2: (03.10.2018)
– kontrola przeplywu
– funkcje
– moduły
– zadanie

Cykl/seria 3: (08.10.2018)
– debugowanie
– obsługa wyjątków
– listy, słowniki i inne

Cykl/seria 4: (10.10.2018)
– wyrażenia regularne
– obsługa wyjątków
– pliki
– klasy
– zadanie

http://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/zera-python-kodera/

#programowanie #python
mroz3 - Myślicie, że warto pójść na taki kurs za taką cenę będąc totalnym laikiem?

...

źródło: comment_7aiXmHtEJ1PEy0HfBPdPwpFShnlT5Dtv.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@mroz3: za jedne 110 kupisz sobie do dwóch fajnych książek na ten temat, pozostałe wydasz na cenę biletu i pociągu nad morze żeby mieć motywację to czytać z dala od komputera.
  • Odpowiedz
@11001100110O11: Niby tak, ale to też zależy jak ktoś lubi się uczyć. Kurs z kumatym wykładowcą znacznie przyspiesza ogarnięcie tematu, a i daje szanse na poszerzenie ciekawszych fragmentów.
  • Odpowiedz
@venomik: ja mam deficyt uwagi do czytania jeżeli mam komputer obok, ale jak ktoś nie cierpi na taką chorobę to jak najbardziej można czytać przy otwartym wykopie ()
  • Odpowiedz
@mroz3: jeżeli nie jesteś w stanie sam ogarnąć sobie materiałów z neta i poświęcać na naukę kilku-kilkunastu godzin w tygodniu, to myślę, że nie warto w ogóle zaczynać. Wszystko masz na wyciągnięcie ręki.
  • Odpowiedz
@mroz3: Nie, daj Pan spokój z tymi kursami.
Robisz tak (pasta z plebbita):

Go to site: https://www.visualstudio.com/products/free-developer-offers-vs.aspx

On site is blue ribbon Visual Studio Dev Essentials, and green button Connect now. Click it.

Now, you should have a Microsoft account. If not, register one. When logged in click on GET > CODE under the pluralsight benefit and activate code and Voila.


Wybierasz tam ścieżkę pajton, za trzy miechy Ci się skończy
  • Odpowiedz