Wpis z mikrobloga

Poszukuje słuchawek bluetooth - dotychczas korzystałem z "Original Xiaomi Bluetooth Music Sport Earbuds - Mini Version" ale rozwaliłem sobie ten nadajnik i są już martwe. Z Xiaomi byłem właściwie zadowolony, jakość dźwięku była bardzo przeciętna ale do zaakceptowania, wkurzał mnie natomiast właśnie ten zwisający nadajnik. Jest coś innego mniej więcej w tej półce cenowej wartego rozważenia? Może być z chin ale z Polski też jest ok.
#xiaomi #bluetooth #sluchawki #gearbest #banggood #chinskiekody
  • 10
@danielz_: właśnie po wstępnym researchu zwróciłem uwagę na meizu ep51/ep52 orientujesz się jak duża jest różnica między tymi modelami? Cenowo aktualnie na gearbescie trzeba dopłacić 13$ za nowszy model
@K4JT3K: ile Ci trzyma bateria na jednym ładowaniu? znalazłem informację, że rzekomo mają do 3h pracy, ale chciałbym się upewnić jak to się ma do rzeczywistości. słuchawki całkiem zacne, a też poszukuje bo obecnie używane niedawno mi zdechły :D
@wujek_mikazjusz: Szczerze to nigdy nie trzymałem ich tak długo, ponieważ służą mi tylko do słuchania muzyki lub audiobooków podczas biegania. Po godzinie lądują w pudełku (które jest też ładowarką) i od razu się ładują. Na moje potrzeby sprawdzają się świetnie. Pomimo dość szybkiego biegania 4:40/km nie mam problemu z ich wypadaniem. Ja polecam.