Wpis z mikrobloga

  • 10
jak tutaj czytam jak wy opisujecie ten załadunek indyków to musi być najgorsza praca na świecie xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lazer: No szału nie ma. Swoje trzeba przerzucić, syf siada na płuca, same nocki. Tak żeby dorobić to spoko ale na stałe? Może Ukrainiec się zgodzi.
  • Odpowiedz
@Trannitis: Z tego co wiem przewalanie indyków to jest bardzo #!$%@? praca. Dodatkowo jak taki indyk Ci złapie rękę pod skrzydło to złamanie murowane, silne są.
  • Odpowiedz
Indyki to wredne #!$%@?. Bronią się do upadłego i mają czym, dla porównania jak ktoś nie ma indyka na wyposażeniu ;) zobaczcie w mięsnym jak wygląda udziec z indyka w porównaniu z kurzym.


@DulGukat: ostatnio kupując wędlinkę zwróciłem właśnie uwagę jak wygląda w całym kawałku parzona czy tam gotowana pierś z indyka. Kawał cyca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Trannitis: Absolutnie nie dziwi mnie to ogłoszenie. Pracowałem kilka lat fizycznie na początku kariery i widziałem już takich lamusów, że szkoda gadać. Wbrew pozorom chudzi wyżyłowani zostawali w pracy, a najbardziej przemęczeni byli tacy po siłowniach. Było przetwórstwo mrożonkami po kilkadziesiąt kilo, była budowa, był tartak. Miastowych było nas ze 3, reszta chłopaczki ze wsi, którzy pracowali fizycznie od dzieciaka :)
Nie ma pracy, której nie da się wykonać, trzeba tylko
  • Odpowiedz