Wpis z mikrobloga

Ale kobity są #!$%@? dziś nocowałem u mojej dziewczyny rano poszlismy do sklepu cos tam jemy w kuchni gadamy a cos ją #!$%@?ło i obrażona pytam o coś ta brzdąka coś pod nosem po pół godzinie ciszy zapytałem czy jak chce to mam sobie pojechać powiedziała "jak chcesz do jedź" to ide ubieram buty w drzwiach mi mówi że jak wyjde to już mam sie do niej więcej nie odzywać. Dojeżdzam do domu po 15 minutach widze jej 7 smsów w stylu że płacze, nie sądziła że jestem w stanie ją zostawić, jak mogłem to zrobić itp. Gdy dzwoniłem płakała mi 10 minut w słuchawke okazało się że sie #!$%@?ła bo skomentowałem cycki pani w telewizji .-.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #stulejacontent
  • 58
  • Odpowiedz
@taalarek: pokazać wam od niej smsy? zazwyczaj jak strzeli foszka to dopytuje co sie stało przytulam itp dziś stwierdziłem że dość tego i wychodze jak widać pomaga. Nie wiem czemu to miałbyś bejt skoro to jest zwykła życiowa sytuacja ale co wy możecie o tym wiedzieć przegrywy z smiesznej strony z obrazkami :*
  • Odpowiedz
@hanszimmerman33: masz partnerkę narcystyczną. Dziś wieczorem lub jutro wrzucony będzie tekst o takich ludziach na swiadomosc-zwiazkow.pl

Kalka w kalkę takie zachowania, choc Twoje wydaje sie byc przejaskrawione ale jest to mozliwe
  • Odpowiedz
@wardenga: i tak i nie bo czasem mówi że jaką to ma zajebistą pupcie i figure jaka to ona jest fajna , a czasem że jest okropna nie może na siebie patrzeć w lustrze że tylko ja powoduje u niej usmiech na twarzy. Gdyby była tak narcystyczna cały czas to bym z nią na pewno nie był ale czasem popada ze wskrajnosci w skrajnosc
  • Odpowiedz
czasem popada ze wskrajnosci w skrajnosc


@hanszimmerman33: to sie nazywa kaprysy narcyza :) taka nazwa tematu wlasnie bedzie. Kobieta zmienna jest, nie?:) tyle ze narcyzki maja duzo gorsze zachowania, ale czasem zakladaja maski normalnosci
  • Odpowiedz
@wardenga: z chęcią bym poczytał o tym bo nie widze przyszłości w tym związku mimo że dogadujemy sie zajebiście w sierpniu jedziemy na tydzień do chorwacji ehh

@taalarek: ma takie odpały ale rzadko zazwyczaj jest zajebiście ale przez takie coś na prawde mam jest dosyc
  • Odpowiedz