Wpis z mikrobloga

@ptasiek2: Do Odessy jedziemy pociągiem, a później wracamy samolotem, bo juz nie było miejsca w pociągu na powrót. Ja tez mam pytanie odnośnie pociągu, ponieważ babka zarezerwowała mi i różowej miejsce w 4osobowym przedziale, ale męskim, bo powiedziała, że w tym pociągu to bez różnicy i u nas w PL tego przestrzegają, że jak meski to meski, a w UA to wyluzka...
@ptasiek2: wiem, ze ze Lwowa duzo tansze sa bilety na pociag, ale nie wglebialem sie w ten temat, natomiast samolot to musisz zobaczyc, my lecimy z Odessy do Wawy przez Kijow za 270zl od glowy..
@exe20 jechałem na Ukr pociągami na trasie Lwów -> Kijów -> Charków -> Odessa -> Lwów. Pytaj, może bede umiał Ci odpowiedzieć
@exe20 jechałem najtanszym rodzajem pociagu tzw. plackartą, nie było w ogóle przedziałów. Moim zdaniem Odessa jest słaba i nie polecam tam jeździć. Chyba tylko schody Potimkowskiego mi sie podobaly
@exe20: Jechaliśmy pociągiem Przemyśl -> Lwów -> Odessa . Cena biletu z Przemyśla do Lwowa jest groszowa (ok 13 zł za osobę). Jeśli chodzi o Lwów-Odessa to już zależy jakie masz oczekiwania itd. Można jechać plackartą i to są również sprawy groszowe. My zdecydowaliśmy się na wersje z przedziałami. Były do wyboru 2 i 4 osobowe. Wzięliśmy opcję pierwszą i bilet dla jednej osoby kosztował około 160 złotych. Później okazało się,
@kozi: @Potato_Patato:
Dzięki wielkie za odpowiedzi! My z różowym kupiliśmy już bilety z Przemyśla do Odessy na cały odcinek, był po 150zł za głowę, więc nie wyszło tak źle, ale bałem się jedynie o to, że pani w kasie w Rze powiedziała, że rezerwuje nam bilet w 4os w męskim przedziale i dlatego się chciałem dowiedzieć czy jest w ogóle coś takiego, bo to mi lekko nie pasowało .. Dowiedziałem