Wpis z mikrobloga

KETOZA / TŁUSZCZÓWKA !

Dobra, ostatnio założyłem temat że niebawem (3-4 miesiące) wchodzę na ketozę/tłuszczówkę. Bo obecnie robie mase na wysokich węglowodanach, potem chciałem się wyciąć i dopiero wejść na tłuszczówkę aby mieć porównanie do robienia masy+ redukcji na niej.
Nadal to podtrzymuję ale mój podopieczny, zainspirowany tą dietą sam stwierdził, że chce na nią wejść i spróbować zrobić masę.
Chłopak zaczyna od niskiego body fatu dlatego tym bardziej będzie to ciekawe. Od siebie mogę dodać, że słucha się mnie w 97%(pod samiutki koniec redukcji zaczął coś tam zmieniać na własną rękę, no ale nie mam pretensji bo już każdemu #!$%@? wtedy), a tak wykonywał plan na 100% treningi, dieta.

Nie będę ukrywać, że za dużej wiedzy praktycznej na temat ketozy/tłuszczówki nie mam(przynajmniej nie w kwestii robienia masy).Dlatego wszelkie rady z Waszej strony będą naprawdę bardzo pomocne i na nie liczę.
Poniżej wkleję jego formę i dietę od której zaczniemy, dieta będzie bardziej poglądowa(tak aby po prostu nie przekroczyć ilości ww/biała ~) aby dobrze się zaadaptować do tej diety.
Co jakiś czas będę robić relację z tego jak mu idzie, z jego odczuć, progressu(czy może regresu?).

Co do fotki z przemiany, to nie jest to ostateczny jego "look" bo potem jeszcze były 3 tygodnie redukcji ale nie chce mi się szukać fotek. Fotki nie są robione na żadnym nabiciu glikogenem itp, po prostu "zwyczajne" fotki z cotygodniowej relacji które zawsze wymagam abym mógł monitorować progress.

Dlatego jeszcze raz powtórzę, jak ktoś ma jakieś porady, głównie jeśli chodzi o rozmieszczenie b/t/w to prosiłbym się podzielić doświadczeniem.

A zapomniałem dodać:

Waga: 76-78.

#silownia #dieta #keto #mikrokoksy
Estetykatopodstawa - KETOZA / TŁUSZCZÓWKA !

Dobra, ostatnio założyłem temat że nie...

źródło: comment_WGZGe3RDIAvIyHyYf7HWtaVAUXx3npCr.jpg

Pobierz
  • 99