Wpis z mikrobloga

Praca inżynierska sprzed pół roku ale pomyślałem że się pochwalę. Wszystko zaprojektowane i wymodelowane od zera w Inventorze (koła zębate też bo uważam że generator jest do dupy). Łączny czas druku wszystkich elementów ok 100 godzin. Praca obroniona na jedyną słuszną ocenę ( ͡° ͜ʖ ͡°), tak wiem wada wymowy ¯\_(ツ)_/¯
#druk3d #studbaza #inzynieria #motoryzacja #polibuda #chwalesie
zgroza199 - Praca inżynierska sprzed pół roku ale pomyślałem że się pochwalę. Wszystk...
  • 94
@padobar: nie do końca, chodzi o to że mam tu wiele kół zębatych umieszczonych w takich samych odległościach osi od siebie. Mają one mieć konkretne przełożenia oraz mieć wymiary i kształty takie które będą się dobrze nadawały do druku. Jak starałem się ze sobą połączyć te wszystkie wymagania to inventor zwyczajnie cały czas wywalał błędy. Zdaję sobie sprawę że pewnie nie ustawiłem wszystkiego jak należy ale zwyczajnie nie trawię tych generatorów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@zgroza199: na początku też pomyślałem "po co?", ale później przypomniałem sobie jaki cel ma praca inżynierska - student ma udowodnić, że umie przeprowadzić jakiś projekt inżynierski, wykorzystuje to czego się nauczył i poznane na studiach narzędzia. Tu wszystko jest, więc spoko. Dopiero w teorii praca magisterska ma mieć pierwiastek naukowości.