Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór wypokowicze. Zazwyczaj się nie udzielam, ale trafiłem na ten filmik
https://youtu.be/rSh_vBMlIHY
i stwierdziłem, że wrzucę trochę swoich przemyśleń i podejmę z Wami dyskusję. Zacznę od tego, że uważam, że facet, który krzywdzi kobietę to śmieć, ale nie tylko gdy robi krzywdę kobiecie, on jest śmieciem gdy BEZPODSTAWNIE (usprawiedliwione np w obronie własnej) krzywdzi kogoś słabszego, bezbronnego, zwierzę czy kogokolwiek. Jednak naszly mnie dodatkowe przemyślenia. Nie żyjemy już dzisiaj w średniowieczu kiedy to nasi rodzice swatali nas z innymi wbrew naszej woli, kiedy to bralo się ślub nieznajac absolutnie swojego partnera. Dziewczyny przecież widzą z kim się spotykają, oczywiście zazwyczaj w przypadku znęcania się nad kobieta mamy doczynienia z jakimś samcem alfa, z jakimś cwaniakiem, często narcyzem ale kobiety tego nie widzą lub to ignorują bo są "zakochane" i zaslepione. Zazwyczaj w przeciągu kilkudziesięciu minut można zauważyć, że ktoś ma skłonności do agresywnych zachowań, czy jeśli dziewczyny spędzają z takimi typami setki godzin to one nie są w stanie tego zauważyć? Mam świadomość tego, że taki facet jest pewnie wobec swojej dziewczyny na początku wręcz perfekcyjny, ale wystarczy zobaczyć jak zachowuje się wobec innych(naprawdę mam wrażenie, że nie patrzy się na to jakim ktoś jest człowiekiem tak ogólnie), jak traktuje obcych ludzi, tych których nie lubi itp. Wbrew pozorom dziewczyny (jeśli jakakolwiek siedzi na wykopie XD) istnieją również naprawdę porządni faceci i nie musicie za wszelką cenę spotykać się z tym przystojniakiem, który jest taki stanowczy, samczy i oczywiście niesamowicie przypakowany (na coś musiałyscie polecieć) Jeśli dziewczyny spotykają się z jakimś psycholem to są często same sobie winne, nikt ich raczej do takiej znajomości nie zmusił. W takiej sytuacji może bardzo dobrze, że raz czy drugi dostaną? może wtedy przejrzą w końcu na oczy co one robią ze swoim życiem - każdy powinien ponieść konsekwencje swoich wyborów. Dla przykładu tego wszystkiego co opisuje podam moja własną studniówkę. Jakiś koleś z równoleglej klasy zaprosił swoją 2 lata młodszą dziewczynę (z którą byl podobno parę tygodni). Byłem świadkiem właśnie takiej przemocy wobec kobiet. Koleś się lekko wstawił i zaczął mieć pretensje do swojej dziewczyny cholera wie o co. Był bardzo agresywny, demolowal szkolna szatnie, wyklinal swoją partnerkę i się z nią szarpal. Ta dziewczyna była cała zalana łzami i rozstrzesiona(była zupełnie trzeźwa i świadoma ) , po tej całej akcji ochrona wypieprzyla chłopaka z imprezy a ja wraz ze swoją partnerka pocieszalismy ta dziewczynę i siedzieliśmy z nią w szatni żeby trochę się uspokoiła. Każdy by pomyślał że upokorzona ofiara zerwała z nim zaraz po tym jak wytrzeźwial. Otóż nie, za następne 2 dni szli szczęśliwi za rękę a ona patrzyła na niego jak na cud świata. Postanowiłem, że napiszę do niej na fejsie o co tutaj chodzi. Okazało się że ona go przecież kocha a on ją przeprosił więc było po sprawie. Czy to jest normalne zachowanie tej dziewczyny? Jestem pewien że na świecie są setki tysięcy analogicznych przypadków. Co się musi stać żeby taka dziewczyna przejrzała na oczy? Może naprawde kiedyś od niego dostanie porządnie (czego jej absolutnie nie życzę!) i wtedy taka osoba dopiero się ogarnie. Co jest dla was ważne dziewczyny? Czy naprawdę chłop który co 2 słowo na K podpisuje się wszystkim dookoła jaki to on nie jest "lepszy " jest obiektem waszych pożądan XDD??

Mam świadomość, że życie to nie wzór matematyczny, który zawsze działa i można tutaj podać wiele przypadków obalajacych cały sens tego wpisu, przypadków w któryvh faktycznie dziewczyna została oszukana lub facet okazał się chory psychiczne dopiero po czasie, ale JAKI TO JEST PROMIL TYCH WSZYSTKICH CHORYCH SYTUACJI? Dziewczyny powinny przede wszystkim włączyć myślenie, szacunek do samej SIEBIE, szukać też dobrych facetów, a nie tylko tych FAJNYCH PRZYSTOJNYCH I POPULARNYCH .

P. S. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny w patologicznych związkach, które już przejrzały w jakim szambie siedzą, domyślam się że czasem pewnie nie tak łatwo się z tego wyplatac, ale mam nadzieję, że w końcu Wam się uda.
#dziewczyny #szacunek #przemyslenia #byczek ##!$%@?ćcwaniaków