Wpis z mikrobloga

@Shadou: Witam panie raper ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TaoHosts: Każdy ma takie prawo, tak samo jak każdy ma prawo ocenić taki wybór wg swoich poglądów

ale on tego nie zrozumie.


@wiem_wszystko: Nie każdy jest dzbanem na tym portalu. Nie mierz innych swoją miarą xD
@qwertty321: Nic dodać nic ująć. Może nie wszystkie ale chyba jest jednak taka tendencja
@LR300: Widać gość jest z
  • Odpowiedz
@Dibhala: Akurat lubię gotować ale wymagam też jakiegoś zaangażowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ( ͡ ͜ʖ ͡)
@ilovecigarette: Żeby było jasne, nie mam nic do melanży. Jak już to przeszkadza mi kiedy ktoś ma kiełbie we łbie i jego życie to same melanże. Wtedy coś nie gra, ile tak można żyć? Melanże są fajne ale życie
  • Odpowiedz
@LIPTOON mam 18 lat, ona też, nie lubię wiecznych imprezowiczek raczej no ale tak jak mówiłem też bez przesady w drugą stronę xD
mam na oku dziewczynę z którą niby się dogaduję ale właśnie przesadza w drugą stronę, ja nie stronię od używek a ona nawet alkoholu nie tknie XD rzekomo xD
na poczatku jej nie traktowałem poważnie ale teraz myślę że może coś z tego będzie ( ͡°( ͡
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Mam takie samo wrażenie ale to tylko moja subiektywna opinia. Nie wiem czy tak jest rzeczywiście
@Infamiee: Szacunek Mireczku ( )

Tylko te atrakcyjne na tyle, żeby mieć chłopaków, których same uważają za atrakcyjnych.


@DJArmani: To chyba chodzi o piłkarzy i modelki xD
@mczike: Czemu?
@tajemniczygosc: To dobrze że nie jestem bo by mi palma #!$%@?ła ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@qwertty321: To zależy jaka jest przyczyna tego że unika alko. Może miała alkoholika w rodzinie i ma uraz albo udaje że jest święta. To już twój biznes żeby to wyjaśnić. Każda skrajność jest zła xD
  • Odpowiedz
@LIPTOON Bardzo rzadko wychodzę do klubów, a jeżeli już, to tylko jak jest jakaś konkretna okazja. Żeby pójść tak sama z siebie, to wolę pójść na basen, niż na imprezę. A mieszkam w miejscu, gdzie na różnego rodzaju imprezy mam 500 metrów.
  • Odpowiedz