Wpis z mikrobloga

@jmuhha: coraz bardziej zaczynam uważać, że te "zepsute" palmtopy na których odciskuje się 10% podpisu i to krzywo sąspecjalnie. Potem podpisują się za Ciebie i spokojnie mogą twierdzić że podpis identyczny jak ostatnio
@jmuhha: Kuhwa, pamiętam jak ziomek z kurierki kiedyś mi dał to żeby się podpisać przy odbiorze. Patrzę, a tam wyżej podpisy poprzednich odbiorców. Wszystkie spoko, elegancko czytelne i schludne. A ja nabazgrałem tam jakiś szajs z zeszytu jak się podpisywałem imieniem i nazwiskiem w I klasie podstawówki że niby moje dane. W sumie to teraz będzie jedna z tych żenujących chwil z życia które się przypominają przed zaśnięciem xDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: ja na tym gównie nie składam podpisu, zawsze proszę o papierowy list przewozowy, na którym mogę złożyć podpis ręcznie. Przynajmniej nikt nie będzie bez mojej zgody przetwarzał danych biometrycznych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: oczywiście, oni i tak tego nie sprawdzają, wiedzą że na tym gównie nie da się pisać precyzyjnie, rysiki ślizga się po powierzchni ekranu